fbpx
Tomasz Zarzyka X-mart Group Lublin

Z PASJI DO EXCELA

X-mart zrodził się z mojej wieloletniej pasji, którą jest Excel.

Niby wszyscy wiedza, o co chodzi z tym Excel -em, ale niestety … NIBY…

Mówi się, że Firmy wykorzystują możliwości Excela tylko w ok. 5 %. Szkoda, że tak jest, bo Excel to potężne i jednocześnie niedoceniane narzędzie.

Mnie wiele lat temu zafascynowały jego nieograniczone możliwości. Dla większości moich rozmówców w biznesie Excel to tylko szybszy kalkulator, a dla mnie to sztuka analizowania i metoda zarządzania.

Moi Klienci i Kursanci mówią że „EXCEL nie ma dla mnie tajemnic”. Ja jednak ciągle w nim odkrywam coś fascynującego.

Zanim powstał X-mart przez wiele lat tworzyłem aplikacje, które pozwalały mi zarządzać praktycznie każdym procesem w firmach przeze mnie kierowanych. Tworzyłem systemy raportowania i analiz, budżetowania, kalkulacje kosztów, systemy pozwalające na kontroling kosztów. Dzięki Excel-owi wiedziałem dokładnie, co się dzieje w firmie i jakie decyzje podejmować, a to sprawiało, że byłem o krok przed konkurencją.

W 2009 roku podjąłem decyzję, aby swoją wiedzę i doświadczenie przekładać na własne pomysły – i  tak powstał X-mart.

Z PASJI DO INNOWACJI

Dzisiaj w programowaniu wyszliśmy daleko poza Excela – ale to on nauczył nas logicznego myślenia i umiejętności modelowania procesów.

Wraz z moim zespołem promuję i wykorzystuję Excela, jako narzędzie upraszczające pracę, świetnie nadające się do projektowania procesów informatycznych.

Łączę go także z innymi technikami programistycznymi, tworząc unikalne rozwiązania informatyczne i rozwiązując „nierozwiązywalne” problemy.

Swoja wiedzą i doświadczeniem dzielę się z każdym otwartym partnerem, który jest zdecydowany i chce rozwijać siebie i firmę, w której pracuje.

 

Tomasz Zarzyka
Właściciel X-mart

Leave a reply

© 2019 X-Mart Group. Wszystkie prawa zastrzeżone

back to top