OPROGRAMOWANIE

Innowacyjne rozwiązania informatyczne wspierające zarządzanie procesami sprzedaży oraz produkcji

X-printi HANDEL

System obsługi sprzedaży

  • System sprzedaży zintegrowany z modułem WYDAWKA
  • Obsługa wielu jednostek miar
  • Idealne rozwiązanie dla produktów rozliczanych wg masy
  • Etykietowanie
  • Opcja śledzenia partii produkcyjnych

SYSTEMY ETYKIETOWANIA

WIĘCEJ INFORMACJI

Kompleksowe oprogramowanie do projektowania i wydruku etykiet

  • Współpraca z wagami
  • Wydruk kodów kreskowych
  • Wyróżnianie alergenów
  • Intuicyjna obsługa na panelach operatorskich

KALKULATOR WARTOŚCI ODŻYWCZYCH

X-mart - Kalkulator wartości odżywczych dla producentów żywności

WIĘCEJ INFORMACJI

Obliczanie wartości odżywczych w oparciu o receptury

  • Dostęp do najpopularniejszych składników spożywczych
  • Nielimitowana ilość obliczeń
  • Kalkulacja kosztów produkcji
  • Wydruk SPECYFIKACJI
  • Przygotowanie treści do etykietowania

KALKULATOR KOSZTÓW PRODUKCJI

Kontrola kosztów produkcji

  • Obliczanie kosztów produkcji w oparciu o receptury technologiczne
  • Opcja receptur wielopoziomowych (półprodukty)

Idealne rozwiązanie dla branży spożywczej.

ICE-MART

Produkcja i sprzedaż lodów rzemieślniczych

  • Obsługa zamówień
  • Etykietowanie kuwet
  • Zastosowanie etykiet z kodami logistycznymi do rozliczania produkcji i sprzedaży w ujęciu ilościowym i wgowym
  • Kontrola rozchodu kuwet
  • Fakturowanie i rozliczanie punktów własnych

SYSTEMY RECEPTURUJĄCE

Kontrola procesów naważania w oparciu o receptury technologiczne

  • Obsługa wielu wag
  • Przeliczanie receptur
  • Kontrola partii produkcyjnych

PRODUX

Zintegrowany system zarządzania produkcją

  • Zlecenia produkcyjne
  • Technologia (receptury wielopoziomowe)
  • Obsługa procesów naważania
  • Śledzenie partii produkcyjnych
  • Zakupy
  • Analiza kosztów produkcji
  • Planowanie produkcji

Zastosowanie: firmy produkcyjne o wysokich wymogach w zakresie kontroli procesów produkcyjnych.

X-CONTROL

KONTROLA JAKOŚCI

  • Kontrola masy oraz cech organoleptycznych produktów
  • Obsługa zdalnych paneli ważących
  • Zaawansowana analityka pomiarów
  • Indywidualne parametry jakościowe

Poznaj listę naszych Klientów

1 PIEKARNIA, CUKIERNIA JADOWSKA, BARTŁOMIEJ LASKA, JUSTYNA LASKA SPÓŁKA JAWNA Jadów
2 ROBERT TYRAN Polanka Wielka
3 CUKIERNIA MAZURSKA s.c. K. Osłowski, J. Łaniewska, A. Sienkiewicz Świętajno
4 YOGO FACTORY SP. Z O.O Szczecin
5 HEGA- MAREK GĄSKA I ANDRZEJ GĄSKA- SPÓŁKA JAWNA Ryki
6 “MELBA” S.C. A.MĘDRALA I WSPÓLNICY Krzeszowice
7 PIEKARNIA J. H. KIERZEL, KIERZEL JAN Milanówek
8 PIEKARNIA ADAM GLINKA Niegowa
9 ZP STASIAK S. C. STASIAK ZBIGNIEW STASIAK BARBARA ECIAK ELŻBIETA Klementowice
10 CUKIERNIA “PTYŚ” A. GOŁĘBIOWSKI, J. GALISTL SP. J. Chełmek
11 EUROPIEK SP. Z O.O. Lublin
12 SPOŁEM PSS POMOC W PUŁAWACH Puławy
13 WEIRAUCH KAROL Piekarnia-Cukiernia Rybnik
14 PIEKARNIA CUKIERNIA ZAKRYŚ Tuchola
15 PIEKARNIA CUKIERNIA ŁUKASIK Poręba
16 FIRMA “ROKER” CZESŁAW KIERAT Zabrze
17 WYRÓB I SPRZEDAŻ PIECZYWA KAZIMIERZ WOJCIESZYN Kraśnik
18 PPHU S.C. GOLIŃSKA ANNA, GOLIŃSKI DARIUSZ, GOLIŃSKI MATEUSZ Kraśnik
19 Krzysztof Curyło Zakład Piekarniczo-Cukierniczy “DUET” Sadowie
20 MERKUR 09 SP. Z O.O. Warszawa
21 PIEKARNIA – CIASTKARNIA MICHAŁ JANKOWSKI Nieżywięć
22 ZPUH KULANICA KULANICA MARIAN Biłgoraj
23 POLNA DMOCHOWSKA SP.J. Czyżew
24 ZPPC W SŁUPI POD KĘPNEM Z.MICHALCZYK I A.JENDRO S.C. Słupia Pod Kępnem
25 PPUH SMAK POMORSKI KRZYSZTOF MAŁECKI Szczecinek
26 PIEKARNIA “RUDNIK” RENATA SKIBA Rudnik nad Sanem
27 ZPC S.C. WĄSOWSKA JADWIGA WĄSOWSKI KRZYSZTOF Wierzbno
28 PPHU CHABERSKI JANUSZ CHABERSKI Lubraniec
29 PIEKARNIA CUKIERNIA M.A.X.X. T. MONKIEWICZ L. CHEŁSTOWSKI Chojna
30 JAN NICAŁEK HANDEL ARTYKUŁAMI SPOŻYWCZYMI I PRZEMYSŁOWYMI Ulanów
31 PIEKARNIA-CIASTKARNIA “HARNAŚ” JOANNA FALTYN Nowy Sącz
32 KRZYSZTOF POLOCZEK PIEKARSTWO-CIASTKARSTWO-HANDEL Ruda Ślaska
33 RARYTAS KRZYSZTOF LEŃCZOWSKI Wysoka
34 PIEKARNIA CIASTKARNIA “JASIEK” Pszczyna
35 FHUP ,,TAD,, PISAREK TADEUSZ Pawłowice Śląskie
36 CUKIERNIA TYSIA JUSTYNA RZEPECKA Przedbórz
37 PIEKARNIA -CUKIERNIA „SMAGA” SPÓŁKA JAWNA Opole Lubelskie
38 FIRMA H.P.U. SLAWEX JANUSZ SŁAWIŃSKI Włodawa
39 SPOŁEM POWSZECHNA SPÓŁDZIELNIA SPOŻYWCÓW W PABIANICACH Pabianice
40 Z.P.U.H “VALDI” WALDEMAR MARSZEWSKI PIEKARNIA- CUKIERNIA Osiek Mały
41 CUKIERNIA P. CHOJECKI SP. Z O.O. SP. K. Skierniewice
42 PPHU GRABOWSKI PIEKARSTWO-CUKIERNICTWO WIESŁAW GRABOWSKI Pabianice
43 PIEKARNIA TYROLSKA JAROSŁAW GOSZCZYCKI SP Z O.O. Olsztyn
44 CUKIERNIA MAGDA Gliwice
45 PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUK. HANDL. USŁUG.”U ZBYSZKA” ZBYSŁAW MAŁOTA Knurów
46 MILBAK SP. Z O.O. Miłakowo
47 PIEKARNIA KAJZERKA Urzędów
48 CHMURA SP. Z O.O. Frysztak
49 MASARSTWO – WĘDLINIARSTWO CIBIS GRZEGORZ Naczęsławice
50 PIEKARNIA PIERCHAŁA Rybnik
51 CUKIERNIA ŁAKOMCZUSZEK Piaski
52 PIEKARNIA S.C. WILIBALD DZIWOKI, MATEUSZ DZIWOKI, MARZENA SZWEDA Rybnik
53 “JEDYNKA” ALEKSANDRA ŻABSKA SPÓŁKA JAWNA Jastrzębie-Zdrój
54 ZAKŁAD PIEKARNICZY MARTA LIPKA Parczew
55 POWSZECHNA SPÓŁDZIELNIA SPOŻYWCÓW “SPOŁEM” W STALOWEJ WOLI Stalowa Wola
56 PIEKARNIA CIASTKARNIA EUGENIUSZ ONYSK Łuków
57 SORENO ALINA MACIEJEWSKA Koszalin
58 PIEKARNIA S.C .ANDRZEJ I MONIKA TOMALA Modliborzyce
59 BOCHEN SPÓŁKA JAWNA DARIUSZ MACIEJCZUK, MAREK BONDARUK Bielsk Podlaski
60 ZAKŁAD CUKIERNICZO-PIEKARNICZY “KAWA” Krasnystaw
61 PIEKARNIA TRZESZCZANY DARIUSZ SKIBA Hrubieszów
62 PIEKARNIA ZŁOTY KŁOS CZ. PALONEK, W. BROŻEK, Z . PALONEK, R. PALONEK S.J. Dobczyce
63 Z.P.H “PIEKARNIA NAD GRUSZKĄ” M.T.R. RUŁKA S.C. Puławy
64 CIASTKARNIA BEZA B.M. CZUBA- KOSIOR Jastków
65 P.P.H.U. PIEKARNIA MAREK SPUSTEK Księżpol
66 PIEKARNIA GALICYJSKA SP. Z O.O. Ropczyce
67 PIEKARNIA ZAKRZEW S.C. Turobin
68 MARS-WALDI P.P.H.U. Łódź
69 PIEKARNIA – CUKIERNIA “SEBASTIAN” SAMSEL SEBASTIAN Sztutowo
70 CUKIERNIA ANDRZEJ NOWACZYŃSKI Leszno
71 CUKIERNIA JACEK GRZECZKA Pobiedziska
72 PPH SOMAR 2 MAŁGORZATA SOBCZYK Rawa Mazowiecka
73 DIETA NA 5 SP. Z O.O. Bobrowniki
74 P.P.H. “DAN-BOL” BOLESŁAW BRZOZOWSKI Rzgów
75 PRS DUBIELAK DARIUSZ DUBIELAK Gostynin
76 PYCHOTA MAREK ZGARDA Kórnik
77 PIEKARNIA “MERKUS” S.C. Z.STRYGO, W.SZABLEWSKI Sopot
78 PIEKARNIA CIASTKARNIA JADWIGA GRODECKA Ostrów Mazowiecka
79 PW ALSA ALICJA SWARYCZEWSKA SERAFIN Strzelce Krajeńskie
80 PIEKARNIA “BUŁECZKA” ADAM SURMACZ Ostrowiec
81 PIEKARNIA “ZŁOTY KŁOS” ZALEWSKI BRZUSZKIEWICZ I INNI S.J. Ciechocinek
82 GASTRO – SIWECCY BARTŁOMIEJ SIWECKI Oleśnica
83 M&K S.C. MONIKA ŁABĘDZKA, KAROL ŁABĘDZKI Przysucha
84 PW KIER ELŻBIETA KLIMACKA Drzycim
85 PIEKARNIA K.A.F. PIEPRZYCA SP.J Podłęże
86 Z.P.P.I C. “BOCHEN” B.GODULA, P.GODULA, A.FLOREK S.C. Goraj
87 ZAKŁAD CUKIERNICZY “PĄCZEK” Międzyrzec Podlaski
88 PIEKARNIA ”SKALANKA” S.C.E.MOSUR,D.MADEJSKI Skała
89 ADAMEK SP. Z O.O. Kraków
90 PIEKARSTWO SPÓŁKA JAWNA MACHALSKI – TOMSKI Wrocław
91 PIEKARNIA ANTONI WRZOSEK JOANNA WRZOSEK Damnica
92 CUKIERNICTWO-PIEKARNICTWO KRZYSZTOF KUŹNIK Rybnik
93 PIEKARNICTWO-CUKIERNICTWO KRAINA CIAST IWONA RATAJSKA Jelenia Góra
94 P.P.H.U. ZAKŁAD PIEKARNICZO-CUKIERNICZY ANDRZEJ BARTOSZEK Widawa
95 GS “SAMOPOMOC CHŁOPSKA” GILOWICE-ŁĘKAWICA Gilowice
96 MISTER” KAROL BINKOWSKI, RYSZARD BINKOWSKI S. J. Nowa Słupia
97 ZAKŁAD PIEKARNICTWA TRWAŁEGO – SZMYD MACIEJ Górno
98 KINGA MENDEL TOP QUALITY Poznań
99 PIEKARNIA GORZKÓW SŁAWOMIR FISZER Gorzków-Osada
100 GRZEGORZ JESIAK PIEKARNIA – CIASTKARNIA Krobia
101 ZPH STANISŁAW I AGNIESZKA PONICHTERA Długosiodło
102 HELIOS FOOD Zielina
103 PIEKARNIA CUKIERNIA RADOSŁAW FIDYK Jaworzno
104 GMINNA SPÓŁDZIELNIA “SAMOPOMOC CHŁOPSKA” Mogilno
105 PIEKARNIA CUKIERNIA DARIUSZ ZAJĄC Domanice
106 ALOJZY SZCZERBA ALEX-POL Olsztyn Turów k. Czestochowy
107 Piekarnia Cukiernia “PIEKARCZYK” S.C. Załuski
108 PIEKARNIA OLA ELŻBIETA SIELSKA Żyrardów
109 POLISH BAKERY MAZOWSZE Itd. Wielka Brytania
110 PRACOWNIA CUKIERNICZA  KMN MAREK NASIADKA Wieliczka
111 Piekarnia Cukiernia “STAWARSKI” Wieliczka Biskupice
112 ZAKŁAD PIEKARNICZO CUKIERNICZY ARTUR KRYK Czestochowa
113 PIEKARNIA ROMAN BICZYSKO Kobylin
114 RZEŹNICTWO I WĘDLINIARSTWO LESZEK MICHALAK Czerniejewo
115 PW “MAJA” MICHAŁ JAROCKI Michałowo
116 CUKIERNIA TRADYCYJNA BOŻENA ŁATA Modliborzyce
117 PIEKARNIA CZAJCZYK Mogilany
118 PIEKARNIA-CUKIERNIA -MAX Chojna
119 “SPOŁEM” POWSZECHNA SPÓŁDZIELNIA SPOŻYWCÓW Świdnik
120 SPOŁEM “UDZIAŁ” Łask
121 FIRMA EWA BARTOSIEWICZ Pomiechówek
122 JĘDRUŚ- ANDRZEJ PAWLETA I WSPÓLNICY Wiązów
123 PPHU C A P R I  – WIESŁAW KACZMAREK Pniewy
124 PIEKARNIA KURPIOWSKA  ŻUBROWSKI Łyse
125 LECH GARMAŻERIA STAROPOLSKA Lech Zwolan Kleosin
126 PIEKARNIA FAMILIJNA SP. J ELŻBIETA KOWALCZYK WITOLD KOWALCZYK Krośnice
127 F.H.U.”MARTOM” S.C. Gorlice
128 SŁAWOMIR FISZER – PIEKARNIA GORZKÓW Gorzków-Osada
129 ROKICKI KRZYSZTOF EUROMAX Szumowo
130 CUKIERNIA CARMEN TERESA JAŹWIEC Sieroszewice Masanów
131 PPH SMAKOSZ MARIUSZ ORŁOWSKI Radom
132 PIEKARNIA CUKIERNIA ANNA KACZMAREK Sorkwity
133 PPHU FENIKS MARIUSZ BUŚKIEWICZ Konin
134 ZAKŁAD CUKIERNICZY FRANCISZEK TOMKE Zakrzewo
135 PIEKARNIA-CUKIERNIA “SZELCÓW” LESKO Sp.j H. A. M. R. SZELC Lesko
136 PIEKARNIA – CIASTKARNIA ANDRZEJ BRUDNIK Jelcz-Laskowice
137 KIEŁKOWICZ MAREK P.H.U MARIO Sosnowiec
138 CUKIERNICTWO, HANDEL, OCENA JAKOŚCI TOWARU KRYSTYN KOSZYCZARSKI Kalisz
139 SPÓŁDZIELNIA “SAMOPOMOC CHŁOPSKA” W TURAWIE Turawa
140 PIEROGARNIE – RESTAURACJE SPÓŁKA JAWNA A. ZIELAZEK, H. ANTECKI Poznań
141 GS “SAMOPOMOC CHŁOPSKA” w Siedliszczach Siedliszcze
142 GS “SAMOPOMOC CHŁOPSKA” w Strzeleczkach Strzeleczki
143 GS “SAMOPOMOC CHŁOPSKA” w Pępowie Pępowo
144 “RAJ” FIRMA GASTRONOMICZNA Gołkowice Dolne
145 PIEKARNIA S.C ANNA MAKAREWICZ, PAWEŁ MAKAREWICZ Rymań
146 ZPR “FILERYB” B.KANIA A.HAŁACZKIEWICZ SPÓŁKA JAWNA Soczewka
147 ZAKŁAD PRZETWÓRSTWA MIĘSNEGO “Drąg” S.C Żyraków
148 PIEKARNIA T.W. BORATYN Barlinek
149 AK OTRĘBUSY SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA JAWNA Otrębusy
150 CIASTKARNIA “PĄCZEK” PIOTR DUDZIAK Stronie Śląskie
151 ST. RĄBAŁA sp. z o.o. Pelplin
152 WAGSTYL RUDOLF PIEKARNIA Mysłowice
153 GS “SAMOPOMOC CHŁOPSKA” W CHEŁMKU Chełmek
154 GS “SAMOPOMOC CHŁOPSKA” w MUROWIE Murów
155 “SPOŁEM”  W DĘBLINIE Dęblin
156 KUCHNIA BRAWATY, PIOTR URBAŃSKI TOMASZ SZELĄG SPÓŁKA JAWNA Sanok
157 PRACOWNIA CUKIERNICZA ADAM ADAMEK Kraków
158 PIEKARNIA KOŁACZ Ireneusz Jankowski Nowy Dwór Mazowiecki
159 PRACOWNIA CUKIERNICZA A.K.KAMECCY Kraków
160 IGNACY POLAŃSKI F.P.H.U.S.C. B.POLAŃSKI,D.PLUTA, A.WARESIAK Zubrzyca Górna
161 FIRMA CUKIERNICZA WASIAKOWIE S.C Kutno
162 PRACOWNIA CUKIERNICZA S.C. MARTA LUPA, IWONA LUPA-SIKORA Kraków
163 GS “SAMOPOMOC CHŁOPSKA” W KURZĘTNIKU Kurzętnik
164 “SPOŁEM” W SZTUMIE Sztum
165 “EKOLEX”  Sp. z O.O. Białystok
166 GS “SAMOPOMOC CHŁOPSKA”w Strzelcach Opolskich Strzelce Opolskie
167 PIEKARNIA “BALTA” Ożarowice
168 PIEKARNIA I CIASTKARNIA ZYGMUNT SPYCHAŁA Grudziądz
169 PIEKARNIA ANDRZEJ WITASIK Ścinawa Mała
170 TO-TUR TORUŃSKA TURYSTYKA Toruń
171 PIEKARNIA “BUŁECZKA-BIS” JANINA KAŁAMARZ Przeworsk
172 PIEK-POL MAREK TROJANOWSKI Bełchatów
173 ZPC “TROJANKA” MACIEJ TROJANOWSKI Zelów
174 FHU PIEKARSTWO-CIASTKARSTWO BOGUSŁAW LIEBERSBACH Mysłakowice
175 AMIR CIASTKARNIA CUKIERNIA ADAM MAJCHRZAK Ryki
176 ZAKŁAD CUKIERNICZY KARMEL SŁAWOMIR SIATKOWSKI Rypin
177 “DARMĄK”” SJ IWONA DARIUSZ MĄKOWSCY Kłoczew
178 MALMON RADOSŁAW MALMON Kowala
179 ITV SP. Z O.O. Miejsce Piastowe
180 PHIU “K.W.S.ŻABCZYŃSCY” SPÓŁKA JAWNA Łaskarzew
181 PIEKARNIA BOBOWSKA “ROGALA” Sp. z o.o. SPÓŁKA KOMANDYTOWA Bobowa
182 PIEKARNIA NR 1 ZOFIA WASIEWICZ Stubno
183 PIEROGARNIA MAGDALENA HAŁGAS Lublin
184 REYPOL SP. Z O.O. Janowiec
185 ZAKŁAD PIEKARNICZO-CUKIERNICZY MAGDALENA WĄSOWSKA Kotuń
186 GRAHAM PIETRZYK I WSPÓLNICY SP.J. Kozienice
187 PIEKARNIA JULIAN TOMICKI Krzymów
188 PIEKARNIA DWORAK SP. J. Podkowa Leśna
189 PIEKARNIA S.C. ANDRZEJ URBANEK, WOJCIECH URBANEK Janowiec
190 PIEKARNIA SPOKOJNA MARCIN KOCHANOWSKI Stargard
191 CUKIERNIA MARKIZA IZA SZCZĘSNA, KAROL SZCZĘSNY Stare Babice
192 PIEKARNIA MIKADA RYSZARD & PIOTR SUCHECKI Gdynia
193 PIEKARNIA PIOTR ŁAKOMY Rokietnica
194 CIASTKARNIA IZA JĘDRZEJCZYK JOLANTA Wysoka
195 RADOMDIS POLSKA SP. Z O.O. Radom
196 CAFE GÓRA LODOWA MONIKA LITWIN Ustka
197 ZAKŁAD BUDOWY I REMONTÓW PIECÓW PIEKARNICZYCH TOMASZ MAKUCH Zwoleń
198 PIEKARNIA K. I A. CICHOWSCY, E. FEDEROWICZ SP. J. Warszawa
199 PIEKARNIA W UJSOŁACH ROMAN CHRAPKIEWICZ Za Borem
200 SPOŁEM ZAKOPANE Zakopane
201 PIEKARNIA SOKOŁOWSKI Gruszów Wielki
202 PIEKARNIA JW JAN WĄTROBA BARBARA WĄTROBA Jasło
203 “ALFA” SP. Z O.O. Gdynia
204 PIEKARNIA KRZEŚLIN MLONEK DARIUSZ, MLONEK LESZEK Suchożebry
205 ARKADIUSZ SZCZYGIEŁ, MICHAŁ SZCZYGIEŁ SPÓŁKA JAWNA Lubartów
206 GMINNA SPÓŁDZIELNIA “SAMOPOMOC CHŁOPSKA” W PRZEMKOWIE Przemków
207 PIEKARNICTWO-CUKIERNICTWO ZOFIA HOPPE, JAN HOPPE S.C. Bytom
208 Z.P.S. EKLER S.C. T. FILIPEK, S.FILIPEK, Ł.BEDNARCZYK Kocmyrzów
209 TURIS SP. Z O.O. Lublin
210 LUBLINDIS POLSKA SP. Z O.O. Lublin
211 KIELCEDIS SP. Z O.O. Kielce
212 IREKS PROKOPOWICZ SP. Z O.O.  Zakrzew
213 PRIMA SP. J. Z.GRUSZCZYŃSKI M.MARTYNIUK Włodawa
214 CUKIERNIA “BEZA” PIOTR STUDNICKI Wieliczka
215 UBOJNIA Z MASARNIĄ TOMASZ KORYŚ Kłoczew
216 SPÓŁDZIELNIA PRODUKCYJNO HANDLOWA W SZCZUROWEJ Szczurowa
217 Gminna Spółdzielnia “SAMOPOMOC CHŁOPSKA” Żołynia
218 PPHU BIGORAJ-JEŻOWSKI Sp. j. Lubartów
219 PPP Adam Kołakowski, Krzysztof Kołakowski s.c. Warszawa
220 BOCHENEK SC CHRAPKIEWICZ ROMAN SORDYL DANIEL Nidek
221 CUKIERNIA ELŻBIETA SOBOTKA Ostróda
222 PIEKARNIA S.C. ROMAN, JOLANTA I ŁUKASZ SUDZIK Świdnik
223 PRZEDSIĘBIORSTWO WIELOBRANŻOWE NEPTUN SP. Z O.O. Chełm
224 KARCZMA LITEWSKA A.J. SZULEWSCY S.C. Sejny
225 RĄBA SP. Z O.O. SPÓŁKA KOMANDYTOWA Bielsko-Biała
226 CUKIERNIA STAROPOLSKA TOMASZ MACHOŃ Lublin
227 ZAKŁAD PRODUKCYJNO-HANDLOWY Marek Rosiński Brok
228 MDJ SP. Z O.O. Gliwice
229 MIELEWCZYK SPÓŁKA JAWNA Dzierżążno
230 PH BATMAR  S.J .B.CZERSKA, T. POCHWAŁA, M. POCHWAŁA Skarżysko Kamienna
231 ZPC RARYTAS MARCIN PAŁOSZ Stąporków
232 ZPC S.C. KAZIMIERZ, JAROSŁAW I JOANNA ŚLEDZIEWSCY Piątnica
233 FIRMA PIEKARNIA GRZEGORZ MIELNIK Niedrzwica Duża
234 CUKIERNIA AS S.C ARTUR STACHOWICZ ADAM STACHOWICZ Sosnowiec
235 SPOŁEM LUBARTÓW Sp. z o.o Lubartów
236 ŚWIERKOWSCY JOLANTA ŚWIERKOWSKA Jędrzejów
237 GS SAMOPOMOC CHŁOPSKA W PRASZCE Praszka
238 GS SAMOPOMOC CHŁOPSKA w WOŁCZYNIE Wołczyn
239 “POLKORN”, J. ZIELIŃSKI, SP.J. Ciechocinek
240 P. W. “SMAK” G. DOROSZ I B. DOROSZ SP. J. Cieszków
241 CUKIERNICTWO “MASTRA” MICHALAKOWIE sp.j Sieradz
242 SPOŁEM”  W PABIANICACH Pabianice
243 SPOŁEM”  w  SOCHACZEWIE Sochaczew
244 GS “SAMOPOMOC CHŁOPSKA” GRODZISKO DOLNE Grodzisko Dolne
245 ZAKŁAD CUKIERNICZY MIKADO TOMASZ MAJEWSKI Parczew
246 FPHIU  MIROSŁAWA WIEWIÓROWSKA Zelów
247 PPHIU URBANIAK  KRYSTYNA URBANIAK Wólka Radzymińska
248 MONIKA CYRAN-KUŚMIEREK PRACOWNIA CUKIERNICZA Kraków
249 PIEKARNIA JUL-KA DANUTA WOJCIECHOWSKA Wisznia Mała
250 FHU JUVITA KUREK JUSTYNA DULCZA WIELKA Żarówka
251 CUKIERNIA JERZY RUBIŚ Kostrzyn
252 PPHU POL – TRANS CATERING EXPORT – IMPORT Mierzęcice
253 ZAKŁAD PRODUKCJI SŁODYCZY  CARAMELLA Agnieszka Turek Miejsce Piastowe
254 ROLL SPÓŁKA JAWNA J. POST, D. MULKA Bielsko-Biała
255 ZAKŁAD PRODUKCYJNY HERMAN EWELINA GOTOWICKA Szepietowo
256 FPHU ZYCH PRODUKCJA I SPRZEDAŻ WYROBÓW GARMAŻERYJNYCH ROBERT ZYCH Bartoszyce
257 PIEKARNIA CIASTKARNIA HANDEL DETALICZNY EUGENIUSZ GŁODOWSKI Lębork
258 P.P.H.U AGNIESZKA GAJDA-SOKOŁOWSKA Stoczki-Porąbki
259 PIEKARNIA KUCHARSCY S.C Zamość
260 ZAKŁAD PIEKARSKI “GRZYB” SPÓŁKA JAWNA Tęgoborze
261 LUCJAN SEKUŁA Krynica Zdrój
262 PIEKARNIA “WAROWNY” S.C. SIWEK AGATA, WAROWNY DARIUSZ Kłoczew
263 PPHU GMURCZYK MIROSŁAW GMURCZYK Stare Załubice
264 ELŻBIETA DOMIN PIEKARNIA – CUKIERNIA Bachórz
265 PHP WENA T. PRZEORSKI Grudziądz
266 TOMASZ PATEREK DZIAŁALNOŚĆ PIEKARNICZA I HANDLOWA Koźmin Wlkp
267 PIEKARNIA JUTRZENKA BARBARA LUPA-JUSZCZAK Zamość
268 SKUP I UBÓJ ŻYWCA ZAKŁAD PRZETWÓRSTWA MIĘSNEGO ANNA CIEPAŁ Klucze
269 CUKIERNIA “GRAF” ROBERT GRAF Police
270 FPHU DEGUSTO LESZEK KIERCZAK Nowy Sącz
271 WOJCIESZUK ADAM Urszulin
272 MEGMA Halinów
273 P.H.U.P. “SZIM” A. MIELCAREK, K. MIELCAREK, G. SZAMBELAŃSKI Września
274 PIEKARNIA TOMASZ KOZŁOWSKI SP. Z O.O. Łuków
275 GOZDRA Sp. z o.o Szprotawa
276 P.P.H.U ŻANETA WIECZOREK Kaczory
277 GS “SAMOPOMOC CHŁOPSKA” W RYKACH Ryki
278 PIEKARNIA STANISŁAW SKROBAŁA Krzemieniewo
279 AGANA – KOCIĘBA I BACZMAGA SP.J . Łódź
280 Z.P.H.U.”SMAKOSZ” BOSAK SYLWIA Jerzmanowice
281 PIEKARNICTWO CUKIERNICTWO MARIAN SURMA Biłgoraj
282 ZAKŁAD CUKIERNICZY- KRZYSZTOF GAŁKA Biłgoraj
283 PIEKARNIA DARIUSZ CZAPLICKI Sochaczew
284 ZPC “BAGIETKA”-JAN PODGÓRSKI Kluczbork
285 PIEKARNIA IRENEUSZ OKOŃSKI Gogolin
286 SZWAGROS MASARSTWO – WĘDLINIARSTWO SP. Z O.O. Kraszewice
287 PPUH WESTO WIOLETTA KRUCZEK Błażowa
288 CUKIERNIA JAGUSIA S.C. ARKADIUSZ ZDZISŁAWA IRENEUSZ DEPTUCH Krosno
289 Dom Pomocy Społecznej im. dr Leona Szumana Toruń
290 PRZEDSIĘBIORSTWO WIELOBRANŻOWE ARGO ARKADIUSZ GĄSIOR Szczekociny
291 GMINNA SPÓŁDZIELNIA “SCH” Rypin
292 ZAKŁAD CUKIERNICZY FINEZJA RYSZARD JÓŹWIK Zambrów
293 CUKIERNIA BOŻENA GRZELAK Konstantynów Łódzki
294 PIEKARNIA TOMCZYK S.C. PIOTR TOMCZYK I MARCIN TOMCZYK Głogów
295 ZAKŁAD PRZETWÓRSTWA MIĘSNEGO SPÓŁKA JAWNA DYCZEWSCY Suwałki
296 PRACOWNIA CUKIERNICZA SYLWESTER RZECZKOWSKI Grodzisk Mazowiecki
297 PIEKARNIA DOMOWA S.C WOJCIECH KOŁOMYJSKI ROBERT SZELIGOWSKI Zambrów
298 FIRMA HANDLOWO USŁUGOWA ‘JANTAR’ WIESŁAW KOZA Limanowa
299 PIEKARNIA-CUKIERNIA KRZYSZTOF ŁATA Gościeradów
300 ZPHU ZUZANNA BARCZAK Jarocin
301 PRACOWNIA WYROBÓW CUKIERNICZYCH PAWEŁ ŁOMŻA Grójec
302 POWIATOWA STACJA SANITARNO-EPIDEMIOLOGICZNA W JAŚLE Jasło
303 FIRMA HANDLOWA MAŁGORZATA KORYCIŃSKA Terespol
304 P.P.H.U JUSTYNA SIERADZKA Strzelce
305 PIEKARNIA JAN NAKONIECZNY Garbów
306 PIEKARNICTWO “HOJDYSZ” RÓŻA HOJDYSZ, KRZYSZTOF HOJDYSZ SP. C Cieszyn
307 CUKIERNIA DOMOWA ROMANA MIERZWIŃSKA Szczecin
308 FIRMA CUKIERNICZA CIACHO RENATA GLAZER Jasionów
309 CUKIERNIA AGA Duszniki-Zdrój
310 SPOŁEM PSS W OSTROWIE WLKP Ostrów Wielkopolski
311 SPOŁEM PSS W KOŚCIERZYNIE Kościerzyna
312 PIEKARNIA-CUKIERNIA EUGENIUSZ LIPIŃSKI Gdańsk
313 ZAKŁAD CUKIERNICZO-PIEKARNICZY “JASZEWSCY” SP.J Lipno
314 ZAKŁAD CUKIERNICZY FRANCISZEK TOMKE CUKIERNICTWO Zakrzewo
315 WOJ-MAR W.R.MARCINIAK Manieczki
316 S.C. ILONA I MARCIN CIPOLD Knurów
317 PPHU ZAKŁAD PIEKARNICZY ELŻBIETA OLSZYŃSKA Koluszki
318 CIASTKARNIA PALUSZYŃSKI KAROL PALUSZYŃSKI Tomaszów Lubelski
319 PHU PIEK-MECH PRZEORSKI KAZIMIERZ Wąbrzeźno
320 CONSONNI  SP. Z O.O. SP.K. Kamyk
321 CUKIERNIA CZESŁAWA NYCZ Czarna
322 BABCIA HELA PRACOWNIA CUKIERNICZA JAN MAKARUK Józefów
323 ZAKŁAD CUKIERNICZY JERZY ŁYSEK Kłaj
324 WLP K. KUDEREWSKI SPÓŁKA JAWNA Białystok
325 CUKIERNIA “ROMA” IWONA RADZIMOWSKA Nowe
326 FHU KRYSTYNA PIEKARNIA-CIASTKARNIA JÓZEF OPOLSKI Markuszów
327 ZAKŁAD CUKIERNICZY WINES WIESŁAW NESTOROWICZ Międzyrzec Podlaski
328 PIEKARNIA PIOTR GOTOWAŁA Gdynia
329 ARINI CAFE SP. Z O.O. Rzeszów
330 PIEKARNIA – SKLEP SPOŻYWCZY MAREK SWORACKI Kościan
331 GMINNA SPÓŁDZIELNIA “SAMOPOMOC CHŁOPSKA” W KŁODZKU Kłodzko
332 “GETROM” S.C MIĘSO – WĘDLINY WYRÓB I SPRZEDAŻ G i T MIKUŁA Mysłowice
333 BON APPETIT Sp. Zo.o. SPÓŁKA KOMANDYTOWA Lublin
334 PIEKARNIA SKAŁA RAFAŁ SKAŁA Zawiercie
335 PIEKARNIA RAFAŁ FOJCIK Rybnik
336 SPRL POLSMAAK Belgia
337 GASTRONOM P.H. PAWEŁ HURKAŁA Szczecin
338 P. P. U. H  ZBIGNIEW BOREK Kiełczygłów
339 PIEKARNICTWO-CUKIERNICTWO WIELGOMŁYNY PRZEMYSŁAW NOWAK Wielgomłyny
340 HURT-DETAL ARTYKUŁY SPOŻYWCZO-PRZEMYSŁOWE KAROL BIAŁECKI Budzisław Kościelny
341 PPHU PIEKARNIA I CUKIERNIA LEON DĄBROWSKI Trzebnica
342 SWOJSKIE WYPIEKI Sp. z o.o. Piastów
343 KACZMARCZYK Spółka Cywilna Liszki
344 GEL MATIC POLSKA PIOTR KACZOR Łódź
345 CUKIERNIA BAJKA BASZCZYŃSKA I BASZCZYŃSKI SP. J Górki Wielkie
346 GMINNA SPÓŁDZIELNIA “SAMOPOMOC CHŁOPSKA” W ŁOMAZACH Łomazy
347 PIEKARSTWO CUKIERNICTWO JAŚ I MAŁGOSIA SP. JAWNA Łódź
348 BRAWO MARIUSZ JAWORSKI Grodzisk Mazowiecki
349 CZERNIHÓWKA MAŁGORZATA CZERNICHOWSKA Karsin
350 APPLE TREE SYLWIA CIECHOMSKA Otwock
351 PIEKARNIA-CUKIERNIA WALDEMAR STANIEK Raszczyce
352 ZAKŁAD CUKIERNICZY “GUCIO” ŁUCZAK JAROSŁAW Kalisz
353 “RUDOPAL” SPÓŁKA Z O.O. ZAKŁAD PRACY CHRONIONEJ Opalenica
354 ZAKŁAD PIEKARSKO CUKIERNICZY SŁAWOMIR WIŚNIOCH Sobolew
355 PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO HANDLOWE PETRUSSO PIOTR SOBCZYK Podkonice Miejskie
356 WISTEL URSZULA WISOWSKA Szastarka
357 ZAKŁAD CUKIERNICZY “U LECHA” LESZEK TRUSKOLAWSKI Łapy
358 TOMASZ JENNER ZAG Kraków
359 P.P.H.U.  DANUTA WOŁOSZYN, LEON WOŁOSZYN PIEKARNIA JAMNICA Grębów
360 SIMKAS BOGDAN RADOŃ Tarnowiec
361 ZAKŁAD PIEKARSKO- CUKIERNICZY JAN STAROSTKA Skrzyszów
362 ZAKŁAD HANDLOWO-PRODUKCYJNY STANISŁAW ZGIERUN Wysokie Mazowieckie
363 BART PIEK Franciszek, Grażyna, Michał Bartnik s.c. Lgota Wielka
364 SPÓŁDZIELNIA TURYSTYCZNO-HANDLOWA “PILSKO” Jeleśnia
365 SPÓŁKA HANDLOWA “ROLMER” SP. Z O.O. Pokój
366 P.P.T.U.H. MA-TRANS DARIUSZ STACHECKI Ruchocice
367 OSOWEKS Wschowa
368 SPÓŁDZIELNIA ROLNICZO-HANDLOWA SCH W NIEMCACH Niemce
369 PRODUKCJA WYROBÓW CIASTKARSKICH ALICJA WOŹNIAK, ROMAN WOŹNIAK Niemce
370 EXPUCH MAREK JAWORSKI Stara Błotnica
371 PIEKARNIE LUBASZKA SP. Z O.O. Warszawa
372 CIASTKARNIA PAWŁOSIÓW KRYSTYNA DUSIŁO Jarosław
373 KUNA Żabia Wola
374 BAR CUKIERNICZY MARIA SIEJ Lubartów
375 ZPHU WAN-VIT WANDA GRZEBYTA Janowiec Wielkopolski
376 POWIATOWA STACJA SANITARNO-EPIDEMIOLOGICZNA W JANOWIE LUBELSKIM Janów Lubelski
377 ZAKŁAD PIEKARNICZY TADEUSZ URBANEK Pludry
378 PIEKARNIA “SAŁABAN” S.C. SAŁABAN ARTUR, SAŁABAN AGNIESZKA Radecznica
379 PIEKARNIA STANISŁAW KIBAŁO Wrocław
380 Fundacja “OSTOJA” IM. SIOSTRY KLARYSKI STANISŁAWY Z OPOCZNA Opoczno
381 OBSŁUGA UROCZYSTOŚCI CIASTA, CATERING KRYSTYNA SZYMANEK Brąszewice
382 MIRPOL PAWEŁ KADŁUBEK Zawiercie
383 PIEKARNIA I.B.MROCZKOWSCY S.C Puńsk
384 PPHU ZBIGNIEW DOŁĘGOWSKI Płońsk
385 KLEMENT REAL ESTATE MARIUSZ KLEMENTOWSKI Lublin
386 KLAPEC SP. Z O.O. Gliwice
387 PIEKARNIA CZECHY KRZYSZTOF WITUCKI Łask
388 GREKOP KRZYSZTOF KOPAŃSKI Wiktorów
389 PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO-HANDLOWE PIEKARNIA “PONIDZIE” Pińczów
390 BACKPOL PIEKARNIA-CUKIERNIA WIOLETTA TYNIEC Łagiewniki
391 PIEKARNIA JELONKI PYŚK SŁAWOMIR Ostrów Mazowiecka
392 MECYJE SĄDECKIE MAŁGORZATA BOCHENEK Nowy Sącz
393 PIEKARNIA PIECZYWA I WYROBÓW CUKIERNICZYCH “MOSZOSZYN” DARIUSZ STĘPIEŃ Sandomierz
394 PPH ”MAR-PIEK” PIEKARNIA MARIUSZ HULAK Gołuchów
395 MEDISEPT Sp. z o.o. Motycz
396 P.P.H.U.”PAWELLEK” ADRIAN PAWEŁEK Strzelce Opolskie
397 SZYMAŃSCY-PIEKARNICTWO, CUKIERNICTWO PAWEŁ, EWA SZYMAŃSKA SPÓŁKA JAWNA Tomaszów Mazowiecki
398 ‘FIRMA USŁUGOWO-HANDLOWA “MIESZKO” Mieszkowice
399 PIEKARNIA BRONINA PIOTR OSZYWA Busko Zdrój
400 PIEKARNIA WIEJSKA MADEJ MARCIN. MADEJ JOANNA S.C. Skopanie
401 POLISH BAKERY MAZOWSZE LTD Wielka Brytania
402 ZPH “KOŁACZ” KRZYSZTOF CZECH Kołaczyce
403 CUKIERNIA MAGOSZ MARIA MAGOSZ Krapkowice
404 CUKIERNIA “KRÓL” SPÓŁKA CYWILNA  MARIA I JERZY KRÓL, JANUSZ DRONSZCZYK Rybnik
405 USŁUGI HANDEL PRODUKCJA PALAK TADEUSZ Tomaszów Lubelski
406 S&T MIROSŁAW TRYMBULAK Gdynia
407 RESTAURACJA “PARADISE” S.C. KAZIMIERZ CZARNY, MONIKA CZARNY Wadowice
408 APPETITO PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO HANDLOWO USŁUGOWE BARBARA WINKLER Żory
409 FARMA ŚWIĘTOKRZYSKA SP.Z O.O. Ćmielów
410 BROJS PIEKARNIA – CUKIERNIA SYLWIA SZYMKOWIAK Poznań
411 PIEKARNIA I HANDEL ARTYKUŁAMI SPOŻYWCZYMI EWA WIĘCEK Tuchów
412 CUKIERNIA WYRÓB I SPRZEDAŻ BOGUSŁAWA NĘDZA-SIKONIOWSKA Trzciana
413 BASER- BARBARA SZYMAŃSKA Tomaszowice Kolonia
414 CUKIERNIA “AMBROZJA” MARIUSZ ALTMAJER Tomaszów Lubelski
415 VRG CHŁODNICTWO KLIMATYZACJA ROBERT GĄSKA Motycz
416 GOURMET SERVICES SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ
ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA
Kraków
417 GMINNA SPÓŁDZIELNIA LEŻAJSK Kuryłówka
418 PIEKARNIA – CUKIERNIA NYKIEL EUGENIUSZ Recz
419 KUCHNIA ZE SMAKIEM JACEK GMURCZYK Dąbrówka
420 PIEKARNIA ŚMIETANA SPÓŁKA JAWNA Radlin
421 PIEKARNIA-CUKIERNIA TADEUSZ POGORZELSKI Lubsko
422 MENOS RYBY Sieradz
423 MASFROST ZIĘBICE SP.Z O.O. Ziębice
424 PIEKARNIA CUKIERNIA KOTOWSKI SPÓŁKA JAWNA Biłgoraj
425 Z.P.H.U STANPOL JAN SKAWSKI Młoszowa
426 PIEKARNIA BOGDAN SMOGORZEWSKI Wola Osowińska
427 FIRMA PRODUKCYJNO-HANDLOWO-USŁUGOWA KAZIMIERZ SZYMASZEK Żyraków
428 CUKIERNIA MROZEK ADAM MROZEK Katowice
429 PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO USŁUGOWO HANDLOWE CUKIERNIA “JAGÓDKA” ŁUKASZ DANEL Międzyrzecze Dolne
430 FIRMA JAŚ SABINA BECKIER S.C. Bolszewo
431 PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO-HANDLOWO-USŁUGOWE “JOŃSCY” ZENON JOŃSKI TOMASZ JOŃSKI Suchożebry
432 PIEKARNIA CUKIERNIA “KARMELEK” ADRIANA I MIROSŁAW SEŃKÓW Prudnik
433 FIRMA PSPU PRZYSMAK Jasło
434 MLP MAES ANNA Kaczory
435 PIEKARNIA MAŁGORZATKA MAŁGORZATA STYCZYŃSKA Ostrowiec Świętokrzyski
436 H2D HANNA DRYGIEL, DANIEL MISIURSKI SPÓŁKA CYWILNA Wola Uhruska
437 PIEKARSTWO ZOFIA ZEMANEK, ANNA ZEMANEK S.C. Wadowice
438 ZAKŁAD PRODUKCYJNO HANDLOWO USŁUGOWY PIEKARNIA “KAJZERKA” BUDZYŃSKI KAZIMIERZ I HALINA SPÓŁKA JAWNA Lubartów
439 PIEKARNIA–CUKIERNIA BIEŁOWIEŻEC Korsze
440 PPHU DELO DAMIAN DELOWSKI Zawiercie
441 EUROHANSA SP. Z O.O. Toruń
442 CUKIERNIA MARKIZA MARIUSZ NASIŁOWSKI Siedlce
443 PIEKARNIA “ŚLĄZAK” JAROSŁAW ŚLIWA Chełmiec
444 ZAKŁAD PRZETWÓRSTWA MIĘSNEGO “ROL-PEK” LESZEK ROLESKI Zgłobice
445 PIEKARNIA ELŻBIETA GIBAS Ślemień
446 ZIARNEKS OLEŚ ZYGMUNT Olesno
447 LODÓWKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ
ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Trzebnica
448 GDAŃSKIE LODY NATURALNE ZBIGNIEW NOWACKI Gniewkowo
449 ZAKŁAD PRZETWÓRSTWA MIĘSNEGO JAN PIECUCH Pludry
450 MAGNAT ICE CREAM Polanica- Zdrój
451 KUREK KRZYSZTOF SPRZEDAŻ DETALICZNA PIECZYWA I ARTYKUŁÓW SPOŻYWCZYCH Okuniew
452 PPHU “KALINKA” JACEK PASTEWKA Kobyłka
453 RAFAŁ KAWA FIRMA HANDLOWO – USŁUGOWA CIACHO Żyraków
454 “CIACHO-CAFE” ORNATOWSKI ŁUKASZ Błeszno
455 BENET S.C.TOMASZ SZYMANIK, LEOKADIA SZYMANIK Kraków
456 WYPIEK I SPRZEDAŻ CIAST GRZEGORZ GETKA Marianów
457 PIEKARNIA “KOBUS” S.C. – MIROSŁAW KOBUS, KRYSTYNA KOBUS Ciechanowiec
458 PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO HANDLOWO
USŁUGOWE HANPOL ZBIGNIEW CZEKAJ, KAZIMIERZ
HORBULEWICZ SPÓŁKA JAWNA
Bytom
459 PIEKARNIA-SKLEP SPOŻYWCZY SZYMURA JOANNA, TADEUSZ S.C. Rybnik
460 BIOVANA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ
ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Gdańsk
461 PRACOWNIA CIASTKARSKA ZYGMUNT WOJDA Stare Załubice
462 TADEUSZ CYGAL “CYGAL” CUKIERNICTWO-CATERING Sośnie
463 FIRMA “WROŃSKI” STANISŁAW WROŃSKI Łódź
464 POLSKI DOM RODZINNY SERCE Sokółka
465 GOSPODARSTWO PASIECZNE TOMASZ ŁYSOŃ SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA
KOMANDYTOWA
Sułkowice
466 ZAKŁAD WIELOBRANŻOWY BARBARA DYBA Głogów
467 TABOR SPÓŁKA JAWNA GRONKOWSKI ROBERT Bartoszyce
468 PIEKARNIA – CUKIERNIA JACEK GAJ Środa Wielkopolska
469 PRZEDSIĘBIORSTWO
PRODUKCYJNO-HANDLOWO-USŁUGOWE “MLEKS” SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Wyszków
470 LODOMANIA TOMASZ GALUSEK Jasienica
471 PIEKARNIA-CUKIERNIA SENDERÓW S.C. JÓZEFA SENDERA, RAFAŁ SENDERA, MIECZYSŁAW SENDERA,
BOGUMIŁA SENDERA
Spytkowice
472 SKLEP SPOŻYWCZO – WĘDLINIARSKI ZBIGNIEW OLEKSY Pleszew
473 ANDRZEJ GONTARZ PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO-HANDLOWO USŁUGOWE ,,GONTARZ” Miedzna
474 PIEKARNIA LESZEK ULMAN SPÓŁKA JAWNA Niepołomice
475 UNISCALE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ
ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Warszawa
476 SPÓŁDZIELNIA HANDLOWO-PRODUKCYJNA W OLSZTYNKU Olsztynek
477 TOMASZ TKACZYK FIRMA PRODUKCYJNO HANDLOWA PIEKARNIA “SŁONECZKO” Basznia Dolna
478 JAN SUŚLIK PIEKARNICTWO Miejsce, Spytkowice
479 ZESPÓŁ SZKÓŁ GASTRONOMICZNYCH W OLSZTYNIE Olsztyn
480 PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO-HANDLOWE GAŁUSZKA, KRĘBUSZEWSKA I WSPÓLNICY SPÓŁKA JAWNA Żywiec
481 CHWILA ROZKOSZY IWONA WOJTAS Wadowice
482 CUKIERNIA Z TRADYCJĄ IWONA JAGIEŁŁO Dwikozy
483 PRODUKCJA I SPRZEDAŻ CIAST DOMOWYCH KRZYSZTOF TOMASZ JARZĘBSKI Radzymin
484 FIRMA BRACIA URBANEK ANDRZEJ I JACEK URBANEK SPÓŁKA JAWNA Łowicz
485 PHU JAPAR RYSZARD SZYMCZAK Poznań
486 KAMPOL KAMIL OLBIŃSKI Sieradz
487 “PIEKARNIA-CUKIERNIA KRAŚNIEWSKI” S.C. MARCIN
KRAŚNIEWSKI, JOANNA SIEDLECKA, ŁUKASZ KRAŚNIEWSKI, MAGDALENA KRAŚNIEWSKA
Grudziądz
488 CIASTKARNIA “NAPOLEONKA” ELŻBIETA ZGIERSKA Niemce
489 PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWE “AS” ADAM KOPYRA Oborniki Śląskie
490 FIRMA PRODUKCYJNO USŁUGOWO HANDLOWA DELISS BEATA PAWLIKOWSKA Czersk
491 BIONURT MAŁGORZATA MUCHA Kraszewice
492 F.H.U. “MELIOR GROUP” TOMASZ DYBAŁA Rybnik
493 VANILLA POLISH PATISSERIE LIMITED Anglia
494 PIEKARNIA – RZEPKA S.C. TOMASZ, DARIA, ŁUKASZ RZEPKA Zielona Góra
495 PIEKARNIA “KAROLINKA” MAŁGORZATA KOSZ Mosina
496 “IKEA RETAIL” SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
497 PIEKARNIA “U KLACZAKA” S.C., MARTA KLACZAK-MRÓZ ELŻBIETA MARGRAF Nowy Sącz
498 “TRI FOOD” SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ
ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Warszawa
499 REWOLUCJA – USŁUGI CATERINGOWE ELŻBIETA WALICKA Łapy
500 HaHaHACCP AGNIESZKA NIEKRASZ Gliwice
501 P.P.H.”CAMARGO” KAMILA ŁAWICKA Przeźmierowo
502 “KOZIELSKI” SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ Wodzisław Śląski
503 PIEKARNIA CHUDZICCY SPÓŁKA JAWNA Oborniki
504 CALL-NET REGINA CABAN Krościenko Wyżne
505 “SPOŁEM” OŁAWA Spółka z o.o Oława
506 PIEKARNIA “EMARK” S.C. MAREK JURYCKI GRAŻYNA
WIURKIEWICZ-JURYCKA MARCIN JURYCKI
Bychawa
507 “OLSZA” OLBRYSZ SPÓŁKA JAWNA Warszawa
508 LASUCH LTD Anglia
509 DOMINOO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ Zakopane
510 PIEKARNIA KAROLINA S.C. MARIAN GUDZ, MARZENA GUDZ Tarnobrzeg
511 BTS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ Dąbrowa Górnicza
512 ŁANIA MAGDALENA GAIM Oława
513 ZAKŁAD PRODUKCJI SPOŻYWCZEJ “DOBOSZ” DANIEL DOBOSZ Trzebież
514 WYPIEK I SPRZEDAŻ CIAST DOMOWYCH EWA REDKA Stare Załubice
515 SANDWICZ SZOP DYSTRYBUCJA KULESZA SPÓŁKA JAWNA Wrocław
516 MAŁGOSIA ROBERT STABRYŁA, MAŁGORZATA STABRYŁA SPÓŁKA JAWNA Grabownica Starzeńska
517 CUKIERNIA PISTACJA Tomasz Zimoch Korczyna
518 FPHU ZPC ROMAN BORYS Nowogród 81/A
519 FHU DORES DOROTA WOŹNIAK Tomaszowice-Kolonia
520 SZYMAŃSKI SŁAWOMIR, “SZYMEK” W SPADKU Nowa Sól
521 JOLANTA REITER KAWIARNIA KAKADU Dziwnów
522 PIEKARNIA “MIMA” SPÓŁKA JAWNA SIKORA I WSPÓLNICY Ostrów Wielkopolski
523 “Piekarstwo od 1946 r. Rzemieślniczy Warsztat Piekarski” s.c. K.P. HERBUT Piaski
524 BALVITEN SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ Katowice
525 NORTH FOOD POLSKA SPÓŁKA AKCYJNA Kielce
526 JGE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ Warszawa
527 HALINA SIWONIA ZAKŁAD PRODUKCYJNO-HANDLOWY Daleszyce
528 PHU AGNIESZKA FILIPOWICZ Józefów
529 PIEKARNIA KRYSTYNA TKACZYK Piaski
530 “ULA” SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ Pruszcz Gdański
531 AUTHENTIC KAMIL MICHALSKI Łódź
532 KULINARIA SIKORA MARTA SIKORA Zamość
533 BUON GUSTO WACŁAW LASZCZAK Bielsko-Biała
534 PIEKARNIA GNEBA S.C. GERARD GNEBA, GRZEGORZ GNEBA Gdańsk
535 MARCINIAK S.C. PRODUCENT DAŃ GOTOWYCH I WYROBÓW GARMAŻERYJNYCH BEATA
MARCINIAK-WIECZOREK IWONA MARCINIAK
Opole
536 CUKIERNIA “HANUSIA” ROMAN KIPA Sędziszów Małopolski
537 KREDENS ŚLĄSKI SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ Knurów
538 ZAKŁADY DROBIARSKIE FARMIO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ Jarocin
539 “SABA” K. I D. MALINOWSCY SPÓŁKA JAWNA Gliwice
540 ZAKŁAD PIEKARSKO-CUKIERNICZY “U DUSZY” S.C. W.J.W. DUSZA Rzeszów
541 ZDROWA DIETA KATARZYNA KUŚMIERSKA Chotomów
542 “URBAŃSCY” SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ
ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA
Sucha Beskidzka
543 MULTI ICE MARTA CHARUBIN Krypno Kościelne
544 JASKÓŁKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ Sokółka
545 LUX-ICE MAREK RADKIEWICZ Białystok
546 RZEŹNICTWO-WĘDLINIARSTWO SZWARC TOMASZ Przemęt
547 BEEF& PORK SP. Z O.O. SP.K. Błotnica
548 PAŃSTWOWE GOSPODARSTWO LEŚNE LASY PAŃSTWOWE GOSPODARSTWO RYBACKIE KROGULNA Krogulna
549 Piekarnia ARS WERBKOWICE Werbkowice
550 Masarnia ARS WERBKOWICE Werbkowice
551 PapilArt Sp. z o.o. Łomianki
552 FIRMA HANDLOWO-USŁUGOWA PIOTR KOTLARZ Aleksandrów Kujawski
553 STRUSIA KRAINA & MOBAX DUDKA MOTZ SPÓŁKA JAWNA Katowice
554 LAV INWESTYCJE SP.ZO.O Kraków
555 STORTEBOOM
556 TIM TOMASZ SZABŁOWSKI Radzymin
557 “CZAPLA” MATEUSZ CZAPLA Jedlińsk
558 PPHU.VACUUM SERWIS BECHLER ROBERT Malechowo
559 HARD-ICE SP. Z O.O. SP. K. Białystok
560 IMPILO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ Bojanowo
561 MARIUSZ RZĄD Janów Lubelski
562 CENTRALNY OŚRODEK SZKOLEŃ TEZAURUS BOGUSŁAW ZWIERZCHOWSKI Chorzów
563 GMINNA SPÓŁDZIELNIA “SAMOPOMOC CHŁOPSKA” W KALWARII ZEBRZYDOWSKIEJ Kalwaria Zebrzydowska
564 CIAST-DOM WYPIEK CIAST DOMOWYCH BOGDAN WOJDA Stare Załubice
565 PIEKARNIA PONIATOWA Sp.c. Jarosław Kubić, Maria Kubić, Magdalena Świerk Poniatowa
566 WYROBY CUKIERNICZE “KEKS” SP. J A.ŚLIŻ, S.GORCZYCA, SZ.MACIEJOWSKI, D.SKRZYSZOWSKA Skołyszyn
567 PIEKARNIA – CUKIERNIA SŁAWOMIR MIELNIK Straszyn
568 PRZEDSIĘBIORSTWO WIELOBRANŻOWE “LUDMIŁA” STANIEC ADAM Kraśnik
569 Piekarnia cukiernia OKRUSZEK Białystok
570 PRZEDSIĘBIORSTWO WIELOBRANŻOWE “MEGA” S.C. JANINA I EDWARD SKRZYPKOWIE Bychawa

© 2019 X-Mart Group. Wszystkie prawa zastrzeżone

back to top