fbpx

OPROGRAMOWANIE

Innowacyjne rozwiązania informatyczne wspierające zarządzanie procesami sprzedaży oraz produkcji

X-printi HANDEL

System obsługi sprzedaży

  • System sprzedaży zintegrowany z modułem WYDAWKA
  • Obsługa wielu jednostek miar
  • Idealne rozwiązanie dla produktów rozliczanych wg masy
  • Etykietowanie
  • Opcja śledzenia partii produkcyjnych

SYSTEMY ETYKIETOWANIA

WIĘCEJ INFORMACJI

Kompleksowe oprogramowanie do projektowania i wydruku etykiet

  • Współpraca z wagami
  • Wydruk kodów kreskowych
  • Wyróżnianie alergenów
  • Intuicyjna obsługa na panelach operatorskich

KALKULATOR WARTOŚCI ODŻYWCZYCH

X-mart - Kalkulator wartości odżywczych dla producentów żywności

WIĘCEJ INFORMACJI

Obliczanie wartości odżywczych w oparciu o receptury

  • Dostęp do najpopularniejszych składników spożywczych
  • Nielimitowana ilość obliczeń
  • Kalkulacja kosztów produkcji
  • Wydruk SPECYFIKACJI
  • Przygotowanie treści do etykietowania

KALKULATOR KOSZTÓW PRODUKCJI

Kontrola kosztów produkcji

  • Obliczanie kosztów produkcji w oparciu o receptury technologiczne
  • Opcja receptur wielopoziomowych (półprodukty)

Idealne rozwiązanie dla branży spożywczej.

ICE-MART

Produkcja i sprzedaż lodów rzemieślniczych

  • Obsługa zamówień
  • Etykietowanie kuwet
  • Zastosowanie etykiet z kodami logistycznymi do rozliczania produkcji i sprzedaży w ujęciu ilościowym i wgowym
  • Kontrola rozchodu kuwet
  • Fakturowanie i rozliczanie punktów własnych

SYSTEMY RECEPTURUJĄCE

Kontrola procesów naważania w oparciu o receptury technologiczne

  • Obsługa wielu wag
  • Przeliczanie receptur
  • Kontrola partii produkcyjnych

PRODUX

Zintegrowany system zarządzania produkcją

  • Zlecenia produkcyjne
  • Technologia (receptury wielopoziomowe)
  • Obsługa procesów naważania
  • Śledzenie partii produkcyjnych
  • Zakupy
  • Analiza kosztów produkcji
  • Planowanie produkcji

Zastosowanie: firmy produkcyjne o wysokich wymogach w zakresie kontroli procesów produkcyjnych.

X-CONTROL

KONTROLA JAKOŚCI

  • Kontrola masy oraz cech organoleptycznych produktów
  • Obsługa zdalnych paneli ważących
  • Zaawansowana analityka pomiarów
  • Indywidualne parametry jakościowe

Poznaj listę naszych Klientów

1 DESEO POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ Warszawa
2 PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO-HANDLOWE “MAGRO” S.C. KONDRATOWICZ WACŁAW KONDRATOWICZ DANUTA BRONICKA MAŁGORZATA Olsztyn
3 KAWIARNIA PETRYKOWSKA Koszalin
4 IRMAG SPÓŁKA JAWNA SZCZEPAŃSKA IRENA KLINICKA MAGDALENA SZCZEPAŃSKI JAROSŁAW Lubawa
5 PRACOWNIA FROSTINI – LODY RZEMIEŚLNICZE Kraków
6 PATER MGK SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ
ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Garbów
7 M.R. Motyl S.C. Bystrzejowice Pierwsze
8 Restauracja-Wotel-Bistro Podolanka Zenobia Podolska Garbów
9 LODZIARNIA PIOTR GAMOŃ  Pietrzykowice
10 CUKIERNIA JANECZKA Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnością Spółka Komandytowa Wisła
11 IL CONO LODY RZEMIEŚLNICZE BOX3 SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ Warszawa
12 LODY KULI SP. Z O. O. Warszawa
13 Cateringi dietetyczne DOBRE ZARZĄDZANIE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ Wrocław
14 SKUBANIEC Catering śniadaniowy i Pierogi Kępno
15 PIEKARNIA CUKIERNIA “JAŚ” ALICJA MAJKOWSKA, JAN MAJKOWSKI, SABINA BECKIER SPÓŁKA CYWILNA Bolszewo
16 CUKIERNIA JANUSZ JUSZCZYK Świnoujście
17 JOANNA REMBECKA Szreńsk
18 GASTRONOMIA OBIADOMEK Wrocław
19 Esencja Smaku – Premium Natural Chocolate Gdynia
20 PRZEDSIĘBIORSTWO WIELOBRANŻOWE “MEGA” S.C. JANINA I EDWARD SKRZYPKOWIE Bychawa
21 Piekarnia cukiernia OKRUSZEK Białystok
22 PRZEDSIĘBIORSTWO WIELOBRANŻOWE “LUDMIŁA” STANIEC ADAM Kraśnik
23 PIEKARNIA – CUKIERNIA SŁAWOMIR MIELNIK Straszyn
24 WYROBY CUKIERNICZE “KEKS” SP. J A.ŚLIŻ, S.GORCZYCA, SZ.MACIEJOWSKI, D.SKRZYSZOWSKA Skołyszyn
25 PIEKARNIA PONIATOWA Sp.c. Jarosław Kubić, Maria Kubić, Magdalena Świerk Poniatowa
26 CIAST-DOM WYPIEK CIAST DOMOWYCH BOGDAN WOJDA Stare Załubice
27 GMINNA SPÓŁDZIELNIA “SAMOPOMOC CHŁOPSKA” W KALWARII ZEBRZYDOWSKIEJ Kalwaria Zebrzydowska
28 CENTRALNY OŚRODEK SZKOLEŃ TEZAURUS BOGUSŁAW ZWIERZCHOWSKI Chorzów
29 MARIUSZ RZĄD Janów Lubelski
30 IMPILO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ Bojanowo
31 HARD-ICE SP. Z O.O. SP. K. Białystok
32 PPHU.VACUUM SERWIS BECHLER ROBERT Malechowo
33 “CZAPLA” MATEUSZ CZAPLA Jedlińsk
34 TIM TOMASZ SZABŁOWSKI Radzymin
35 STORTEBOOM
36 LAV INWESTYCJE SP.Z O.O Kraków
37 STRUSIA KRAINA & MOBAX DUDKA MOTZ SPÓŁKA JAWNA Katowice
38 FIRMA HANDLOWO-USŁUGOWA PIOTR KOTLARZ Aleksandrów Kujawski
39 PapilArt Sp. z o.o. Łomianki
40 Masarnia ARS WERBKOWICE Werbkowice
41 Piekarnia ARS WERBKOWICE Werbkowice
42 PAŃSTWOWE GOSPODARSTWO LEŚNE LASY PAŃSTWOWE GOSPODARSTWO RYBACKIE KROGULNA Krogulna
43 BEEF& PORK SP. Z O.O. SP.K. Błotnica
44 RZEŹNICTWO-WĘDLINIARSTWO SZWARC TOMASZ Przemęt
45 LUX-ICE MAREK RADKIEWICZ Białystok
46 JASKÓŁKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ Sokółka
47 MULTI ICE MARTA CHARUBIN Krypno Kościelne
48 “URBAŃSCY” SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ
ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA
Sucha Beskidzka
49 ZDROWA DIETA KATARZYNA KUŚMIERSKA Chotomów
50 ZAKŁAD PIEKARSKO-CUKIERNICZY “U DUSZY” S.C. W.J.W. DUSZA Rzeszów
51 “SABA” K. I D. MALINOWSCY SPÓŁKA JAWNA Gliwice
52 ZAKŁADY DROBIARSKIE FARMIO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ Jarocin
53 KREDENS ŚLĄSKI SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ Knurów
54 CUKIERNIA “HANUSIA” ROMAN KIPA Sędziszów Małopolski
55 MARCINIAK S.C. PRODUCENT DAŃ GOTOWYCH I WYROBÓW GARMAŻERYJNYCH BEATA
MARCINIAK-WIECZOREK IWONA MARCINIAK
Opole
56 PIEKARNIA GNEBA S.C. GERARD GNEBA, GRZEGORZ GNEBA Gdańsk
57 BUON GUSTO WACŁAW LASZCZAK Bielsko-Biała
58 KULINARIA SIKORA MARTA SIKORA Zamość
59 AUTHENTIC KAMIL MICHALSKI Łódź
60 “ULA” SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ Pruszcz Gdański
61 PIEKARNIA KRYSTYNA TKACZYK Piaski
62 PHU AGNIESZKA FILIPOWICZ Józefów
63 HALINA SIWONIA ZAKŁAD PRODUKCYJNO-HANDLOWY Daleszyce
64 JGE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ Warszawa
65 NORTH FOOD POLSKA SPÓŁKA AKCYJNA Kielce
66 BALVITEN SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ Katowice
67 “Piekarstwo od 1946 r. Rzemieślniczy Warsztat Piekarski” s.c. K.P. HERBUT Piaski
68 PIEKARNIA “MIMA” SPÓŁKA JAWNA SIKORA I WSPÓLNICY Ostrów Wielkopolski
69 JOLANTA REITER KAWIARNIA KAKADU Dziwnów
70 SZYMAŃSKI SŁAWOMIR, “SZYMEK” W SPADKU Nowa Sól
71 FHU DORES DOROTA WOŹNIAK Tomaszowice-Kolonia
72 FPHU ZPC ROMAN BORYS Nowogród 81/A
73 CUKIERNIA PISTACJA Tomasz Zimoch Korczyna
74 MAŁGOSIA ROBERT STABRYŁA, MAŁGORZATA STABRYŁA SPÓŁKA JAWNA Grabownica Starzeńska
75 SANDWICZ SZOP DYSTRYBUCJA KULESZA SPÓŁKA JAWNA Wrocław
76 WYPIEK I SPRZEDAŻ CIAST DOMOWYCH EWA REDKA Stare Załubice
77 ZAKŁAD PRODUKCJI SPOŻYWCZEJ “DOBOSZ” DANIEL DOBOSZ Trzebież
78 ŁANIA MAGDALENA GAIM Oława
79 BTS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ Dąbrowa Górnicza
80 PIEKARNIA KAROLINA S.C. MARIAN GUDZ, MARZENA GUDZ Tarnobrzeg
81 DOMINOO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ Zakopane
82 LASUCH LTD Anglia
83 “OLSZA” OLBRYSZ SPÓŁKA JAWNA Warszawa
84 PIEKARNIA “EMARK” S.C. MAREK JURYCKI GRAŻYNA
WIURKIEWICZ-JURYCKA MARCIN JURYCKI
Bychawa
85 “SPOŁEM” OŁAWA Spółka z o.o Oława
86 CALL-NET REGINA CABAN Krościenko Wyżne
87 PIEKARNIA CHUDZICCY SPÓŁKA JAWNA Oborniki
88 “KOZIELSKI” SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ Wodzisław Śląski
89 P.P.H.”CAMARGO” KAMILA ŁAWICKA Przeźmierowo
90 HaHaHACCP AGNIESZKA NIEKRASZ Gliwice
91 REWOLUCJA – USŁUGI CATERINGOWE ELŻBIETA WALICKA Łapy
92 “TRI FOOD” SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ
ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Warszawa
93 PIEKARNIA “U KLACZAKA” S.C., MARTA KLACZAK-MRÓZ ELŻBIETA MARGRAF Nowy Sącz
94 “IKEA RETAIL” SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
95 PIEKARNIA “KAROLINKA” MAŁGORZATA KOSZ Mosina
96 PIEKARNIA – RZEPKA S.C. TOMASZ, DARIA, ŁUKASZ RZEPKA Zielona Góra
97 VANILLA POLISH PATISSERIE LIMITED Anglia
98 F.H.U. “MELIOR GROUP” TOMASZ DYBAŁA Rybnik
99 BIONURT MAŁGORZATA MUCHA Kraszewice
100 FIRMA PRODUKCYJNO USŁUGOWO HANDLOWA DELISS BEATA PAWLIKOWSKA Czersk
101 PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWE “AS” ADAM KOPYRA Oborniki Śląskie
102 CIASTKARNIA “NAPOLEONKA” ELŻBIETA ZGIERSKA Niemce
103 “PIEKARNIA-CUKIERNIA KRAŚNIEWSKI” S.C. MARCIN
KRAŚNIEWSKI, JOANNA SIEDLECKA, ŁUKASZ KRAŚNIEWSKI, MAGDALENA KRAŚNIEWSKA
Grudziądz
104 KAMPOL KAMIL OLBIŃSKI Sieradz
105 PHU JAPAR RYSZARD SZYMCZAK Poznań
106 FIRMA BRACIA URBANEK ANDRZEJ I JACEK URBANEK SPÓŁKA JAWNA Łowicz
107 PRODUKCJA I SPRZEDAŻ CIAST DOMOWYCH KRZYSZTOF TOMASZ JARZĘBSKI Radzymin
108 CUKIERNIA Z TRADYCJĄ IWONA JAGIEŁŁO Dwikozy
109 CHWILA ROZKOSZY IWONA WOJTAS Wadowice
110 PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO-HANDLOWE GAŁUSZKA, KRĘBUSZEWSKA I WSPÓLNICY SPÓŁKA JAWNA Żywiec
111 ZESPÓŁ SZKÓŁ GASTRONOMICZNYCH W OLSZTYNIE Olsztyn
112 JAN SUŚLIK PIEKARNICTWO Miejsce, Spytkowice
113 TOMASZ TKACZYK FIRMA PRODUKCYJNO HANDLOWA PIEKARNIA “SŁONECZKO” Basznia Dolna
114 SPÓŁDZIELNIA HANDLOWO-PRODUKCYJNA W OLSZTYNKU Olsztynek
115 UNISCALE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ
ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Warszawa
116 PIEKARNIA LESZEK ULMAN SPÓŁKA JAWNA Niepołomice
117 ANDRZEJ GONTARZ PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO-HANDLOWO USŁUGOWE ,,GONTARZ” Miedzna
118 SKLEP SPOŻYWCZO – WĘDLINIARSKI ZBIGNIEW OLEKSY Pleszew
119 PIEKARNIA-CUKIERNIA SENDERÓW S.C. JÓZEFA SENDERA, RAFAŁ SENDERA, MIECZYSŁAW SENDERA,
BOGUMIŁA SENDERA
Spytkowice
120 LODOMANIA TOMASZ GALUSEK Jasienica
121 PRZEDSIĘBIORSTWO
PRODUKCYJNO-HANDLOWO-USŁUGOWE “MLEKS” SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Wyszków
122 PIEKARNIA – CUKIERNIA JACEK GAJ Środa Wielkopolska
123 TABOR SPÓŁKA JAWNA GRONKOWSKI ROBERT Bartoszyce
124 ZAKŁAD WIELOBRANŻOWY BARBARA DYBA Głogów
125 GOSPODARSTWO PASIECZNE TOMASZ ŁYSOŃ SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA
KOMANDYTOWA
Sułkowice
126 POLSKI DOM RODZINNY SERCE Sokółka
127 FIRMA “WROŃSKI” STANISŁAW WROŃSKI Łódź
128 TADEUSZ CYGAL “CYGAL” CUKIERNICTWO-CATERING Sośnie
129 PRACOWNIA CIASTKARSKA ZYGMUNT WOJDA Stare Załubice
130 BIOVANA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ
ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Gdańsk
131 PIEKARNIA-SKLEP SPOŻYWCZY SZYMURA JOANNA, TADEUSZ S.C. Rybnik
132 PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO HANDLOWO
USŁUGOWE HANPOL ZBIGNIEW CZEKAJ, KAZIMIERZ
HORBULEWICZ SPÓŁKA JAWNA
Bytom
133 PIEKARNIA “KOBUS” S.C. – MIROSŁAW KOBUS, KRYSTYNA KOBUS Ciechanowiec
134 WYPIEK I SPRZEDAŻ CIAST GRZEGORZ GETKA Marianów
135 BENET S.C.TOMASZ SZYMANIK, LEOKADIA SZYMANIK Kraków
136 “CIACHO-CAFE” ORNATOWSKI ŁUKASZ Błeszno
137 RAFAŁ KAWA FIRMA HANDLOWO – USŁUGOWA CIACHO Żyraków
138 PPHU “KALINKA” JACEK PASTEWKA Kobyłka
139 KUREK KRZYSZTOF SPRZEDAŻ DETALICZNA PIECZYWA I ARTYKUŁÓW SPOŻYWCZYCH Okuniew
140 MAGNAT ICE CREAM Polanica- Zdrój
141 ZAKŁAD PRZETWÓRSTWA MIĘSNEGO JAN PIECUCH Pludry
142 GDAŃSKIE LODY NATURALNE ZBIGNIEW NOWACKI Gniewkowo
143 LODÓWKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ
ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Trzebnica
144 ZIARNEKS OLEŚ ZYGMUNT Olesno
145 PIEKARNIA ELŻBIETA GIBAS Ślemień
146 ZAKŁAD PRZETWÓRSTWA MIĘSNEGO “ROL-PEK” LESZEK ROLESKI Zgłobice
147 PIEKARNIA “ŚLĄZAK” JAROSŁAW ŚLIWA Chełmiec
148 CUKIERNIA MARKIZA MARIUSZ NASIŁOWSKI Siedlce
149 EUROHANSA SP. Z O.O. Toruń
150 PPHU DELO DAMIAN DELOWSKI Zawiercie
151 PIEKARNIA–CUKIERNIA BIEŁOWIEŻEC Korsze
152 ZAKŁAD PRODUKCYJNO HANDLOWO USŁUGOWY PIEKARNIA “KAJZERKA” BUDZYŃSKI KAZIMIERZ I HALINA SPÓŁKA JAWNA Lubartów
153 PIEKARSTWO ZOFIA ZEMANEK, ANNA ZEMANEK S.C. Wadowice
154 H2D HANNA DRYGIEL, DANIEL MISIURSKI SPÓŁKA CYWILNA Wola Uhruska
155 PIEKARNIA MAŁGORZATKA MAŁGORZATA STYCZYŃSKA Ostrowiec Świętokrzyski
156 MLP MAES ANNA Kaczory
157 FIRMA PSPU PRZYSMAK Jasło
158 PIEKARNIA CUKIERNIA “KARMELEK” ADRIANA I MIROSŁAW SEŃKÓW Prudnik
159 PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO-HANDLOWO-USŁUGOWE “JOŃSCY” ZENON JOŃSKI TOMASZ JOŃSKI Suchożebry
160 FIRMA JAŚ SABINA BECKIER S.C. Bolszewo
161 PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO USŁUGOWO HANDLOWE CUKIERNIA “JAGÓDKA” ŁUKASZ DANEL Międzyrzecze Dolne
162 CUKIERNIA MROZEK ADAM MROZEK Katowice
163 FIRMA PRODUKCYJNO-HANDLOWO-USŁUGOWA KAZIMIERZ SZYMASZEK Żyraków
164 PIEKARNIA BOGDAN SMOGORZEWSKI Wola Osowińska
165 Z.P.H.U STANPOL JAN SKAWSKI Młoszowa
166 PIEKARNIA CUKIERNIA KOTOWSKI SPÓŁKA JAWNA Biłgoraj
167 MASFROST ZIĘBICE SP.Z O.O. Ziębice
168 MENOS RYBY Sieradz
169 PIEKARNIA-CUKIERNIA TADEUSZ POGORZELSKI Lubsko
170 PIEKARNIA ŚMIETANA SPÓŁKA JAWNA Radlin
171 KUCHNIA ZE SMAKIEM JACEK GMURCZYK Dąbrówka
172 PIEKARNIA – CUKIERNIA NYKIEL EUGENIUSZ Recz
173 GMINNA SPÓŁDZIELNIA LEŻAJSK Kuryłówka
174 GOURMET SERVICES SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ
ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA
Kraków
175 VRG CHŁODNICTWO KLIMATYZACJA ROBERT GĄSKA Motycz
176 CUKIERNIA “AMBROZJA” MARIUSZ ALTMAJER Tomaszów Lubelski
177 BASER- BARBARA SZYMAŃSKA Tomaszowice Kolonia
178 CUKIERNIA WYRÓB I SPRZEDAŻ BOGUSŁAWA NĘDZA-SIKONIOWSKA Trzciana
179 PIEKARNIA I HANDEL ARTYKUŁAMI SPOŻYWCZYMI EWA WIĘCEK Tuchów
180 BROJS PIEKARNIA – CUKIERNIA SYLWIA SZYMKOWIAK Poznań
181 FARMA ŚWIĘTOKRZYSKA SP.Z O.O. Ćmielów
182 APPETITO PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO HANDLOWO USŁUGOWE BARBARA WINKLER Żory
183 RESTAURACJA “PARADISE” S.C. KAZIMIERZ CZARNY, MONIKA CZARNY Wadowice
184 S&T MIROSŁAW TRYMBULAK Gdynia
185 USŁUGI HANDEL PRODUKCJA PALAK TADEUSZ Tomaszów Lubelski
186 CUKIERNIA “KRÓL” SPÓŁKA CYWILNA  MARIA I JERZY KRÓL, JANUSZ DRONSZCZYK Rybnik
187 CUKIERNIA MAGOSZ MARIA MAGOSZ Krapkowice
188 ZPH “KOŁACZ” KRZYSZTOF CZECH Kołaczyce
189 POLISH BAKERY MAZOWSZE LTD Wielka Brytania
190 PIEKARNIA WIEJSKA MADEJ MARCIN. MADEJ JOANNA S.C. Skopanie
191 PIEKARNIA BRONINA PIOTR OSZYWA Busko Zdrój
192 ‘FIRMA USŁUGOWO-HANDLOWA “MIESZKO” Mieszkowice
193 SZYMAŃSCY-PIEKARNICTWO, CUKIERNICTWO PAWEŁ, EWA SZYMAŃSKA SPÓŁKA JAWNA Tomaszów Mazowiecki
194 P.P.H.U.”PAWELLEK” ADRIAN PAWEŁEK Strzelce Opolskie
195 MEDISEPT Sp. z o.o. Motycz
196 PPH ”MAR-PIEK” PIEKARNIA MARIUSZ HULAK Gołuchów
197 PIEKARNIA PIECZYWA I WYROBÓW CUKIERNICZYCH “MOSZOSZYN” DARIUSZ STĘPIEŃ Sandomierz
198 MECYJE SĄDECKIE MAŁGORZATA BOCHENEK Nowy Sącz
199 PIEKARNIA JELONKI PYŚK SŁAWOMIR Ostrów Mazowiecka
200 BACKPOL PIEKARNIA-CUKIERNIA WIOLETTA TYNIEC Łagiewniki
201 PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO-HANDLOWE PIEKARNIA “PONIDZIE” Pińczów
202 GREKOP KRZYSZTOF KOPAŃSKI Wiktorów
203 PIEKARNIA CZECHY KRZYSZTOF WITUCKI Łask
204 KLAPEC SP. Z O.O. Gliwice
205 KLEMENT REAL ESTATE MARIUSZ KLEMENTOWSKI Lublin
206 PPHU ZBIGNIEW DOŁĘGOWSKI Płońsk
207 PIEKARNIA I.B.MROCZKOWSCY S.C Puńsk
208 MIRPOL PAWEŁ KADŁUBEK Zawiercie
209 OBSŁUGA UROCZYSTOŚCI CIASTA, CATERING KRYSTYNA SZYMANEK Brąszewice
210 Fundacja “OSTOJA” IM. SIOSTRY KLARYSKI STANISŁAWY Z OPOCZNA Opoczno
211 PIEKARNIA STANISŁAW KIBAŁO Wrocław
212 PIEKARNIA “SAŁABAN” S.C. SAŁABAN ARTUR, SAŁABAN AGNIESZKA Radecznica
213 ZAKŁAD PIEKARNICZY TADEUSZ URBANEK Pludry
214 POWIATOWA STACJA SANITARNO-EPIDEMIOLOGICZNA W JANOWIE LUBELSKIM Janów Lubelski
215 ZPHU WAN-VIT WANDA GRZEBYTA Janowiec Wielkopolski
216 BAR CUKIERNICZY MARIA SIEJ Lubartów
217 KUNA Żabia Wola
218 CIASTKARNIA PAWŁOSIÓW KRYSTYNA DUSIŁO Jarosław
219 PIEKARNIE LUBASZKA SP. Z O.O. Warszawa
220 EXPUCH MAREK JAWORSKI Stara Błotnica
221 PRODUKCJA WYROBÓW CIASTKARSKICH ALICJA WOŹNIAK, ROMAN WOŹNIAK Niemce
222 SPÓŁDZIELNIA ROLNICZO-HANDLOWA SCH W NIEMCACH Niemce
223 OSOWEKS Wschowa
224 P.P.T.U.H. MA-TRANS DARIUSZ STACHECKI Ruchocice
225 SPÓŁKA HANDLOWA “ROLMER” SP. Z O.O. Pokój
226 SPÓŁDZIELNIA TURYSTYCZNO-HANDLOWA “PILSKO” Jeleśnia
227 BART PIEK Franciszek, Grażyna, Michał Bartnik s.c. Lgota Wielka
228 ZAKŁAD HANDLOWO-PRODUKCYJNY STANISŁAW ZGIERUN Wysokie Mazowieckie
229 ZAKŁAD PIEKARSKO- CUKIERNICZY JAN STAROSTKA Skrzyszów
230 SIMKAS BOGDAN RADOŃ Tarnowiec
231 P.P.H.U.  DANUTA WOŁOSZYN, LEON WOŁOSZYN PIEKARNIA JAMNICA Grębów
232 TOMASZ JENNER ZAG Kraków
233 ZAKŁAD CUKIERNICZY “U LECHA” LESZEK TRUSKOLAWSKI Łapy
234 WISTEL URSZULA WISOWSKA Szastarka
235 PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO HANDLOWE PETRUSSO PIOTR SOBCZYK Podkonice Miejskie
236 ZAKŁAD PIEKARSKO CUKIERNICZY SŁAWOMIR WIŚNIOCH Sobolew
237 “RUDOPAL” SPÓŁKA Z O.O. ZAKŁAD PRACY CHRONIONEJ Opalenica
238 ZAKŁAD CUKIERNICZY “GUCIO” ŁUCZAK JAROSŁAW Kalisz
239 PIEKARNIA-CUKIERNIA WALDEMAR STANIEK Raszczyce
240 APPLE TREE SYLWIA CIECHOMSKA Otwock
241 CZERNIHÓWKA MAŁGORZATA CZERNICHOWSKA Karsin
242 BRAWO MARIUSZ JAWORSKI Grodzisk Mazowiecki
243 PIEKARSTWO CUKIERNICTWO JAŚ I MAŁGOSIA SP. JAWNA Łódź
244 GMINNA SPÓŁDZIELNIA “SAMOPOMOC CHŁOPSKA” W ŁOMAZACH Łomazy
245 CUKIERNIA BAJKA BASZCZYŃSKA I BASZCZYŃSKI SP. J Górki Wielkie
246 GEL MATIC POLSKA PIOTR KACZOR Łódź
247 KACZMARCZYK Spółka Cywilna Liszki
248 SWOJSKIE WYPIEKI Sp. z o.o. Piastów
249 PPHU PIEKARNIA I CUKIERNIA LEON DĄBROWSKI Trzebnica
250 HURT-DETAL ARTYKUŁY SPOŻYWCZO-PRZEMYSŁOWE KAROL BIAŁECKI Budzisław Kościelny
251 PIEKARNICTWO-CUKIERNICTWO WIELGOMŁYNY PRZEMYSŁAW NOWAK Wielgomłyny
252 P. P. U. H  ZBIGNIEW BOREK Kiełczygłów
253 GASTRONOM P.H. PAWEŁ HURKAŁA Szczecin
254 SPRL POLSMAAK Belgia
255 PIEKARNIA RAFAŁ FOJCIK Rybnik
256 PIEKARNIA SKAŁA RAFAŁ SKAŁA Zawiercie
257 BON APPETIT Sp. Zo.o. SPÓŁKA KOMANDYTOWA Lublin
258 “GETROM” S.C MIĘSO – WĘDLINY WYRÓB I SPRZEDAŻ G i T MIKUŁA Mysłowice
259 PIEKARNIA – SKLEP SPOŻYWCZY MAREK SWORACKI Kościan
260 ARINI CAFE SP. Z O.O. Rzeszów
261 PIEKARNIA PIOTR GOTOWAŁA Gdynia
262 ZAKŁAD CUKIERNICZY WINES WIESŁAW NESTOROWICZ Międzyrzec Podlaski
263 FHU KRYSTYNA PIEKARNIA-CIASTKARNIA JÓZEF OPOLSKI Markuszów
264 CUKIERNIA “ROMA” IWONA RADZIMOWSKA Nowe
265 WLP K. KUDEREWSKI SPÓŁKA JAWNA Białystok
266 ZAKŁAD CUKIERNICZY JERZY ŁYSEK Kłaj
267 BABCIA HELA PRACOWNIA CUKIERNICZA JAN MAKARUK Józefów
268 CUKIERNIA CZESŁAWA NYCZ Czarna
269 CONSONNI  SP. Z O.O. SP.K. Kamyk
270 PHU PIEK-MECH PRZEORSKI KAZIMIERZ Wąbrzeźno
271 CIASTKARNIA PALUSZYŃSKI KAROL PALUSZYŃSKI Tomaszów Lubelski
272 PPHU ZAKŁAD PIEKARNICZY ELŻBIETA OLSZYŃSKA Koluszki
273 S.C. ILONA I MARCIN CIPOLD Knurów
274 WOJ-MAR W.R.MARCINIAK Manieczki
275 ZAKŁAD CUKIERNICZY FRANCISZEK TOMKE CUKIERNICTWO Zakrzewo
276 ZAKŁAD CUKIERNICZO-PIEKARNICZY “JASZEWSCY” SP.J Lipno
277 PIEKARNIA-CUKIERNIA EUGENIUSZ LIPIŃSKI Gdańsk
278 SPOŁEM PSS W KOŚCIERZYNIE Kościerzyna
279 SPOŁEM PSS W OSTROWIE WLKP Ostrów Wielkopolski
280 CUKIERNIA AGA Duszniki-Zdrój
281 FIRMA CUKIERNICZA CIACHO RENATA GLAZER Jasionów
282 CUKIERNIA DOMOWA ROMANA MIERZWIŃSKA Szczecin
283 PIEKARNICTWO “HOJDYSZ” RÓŻA HOJDYSZ, KRZYSZTOF HOJDYSZ SP. C Cieszyn
284 PIEKARNIA JAN NAKONIECZNY Garbów
285 P.P.H.U JUSTYNA SIERADZKA Strzelce
286 FIRMA HANDLOWA MAŁGORZATA KORYCIŃSKA Terespol
287 POWIATOWA STACJA SANITARNO-EPIDEMIOLOGICZNA W JAŚLE Jasło
288 PRACOWNIA WYROBÓW CUKIERNICZYCH PAWEŁ ŁOMŻA Grójec
289 ZPHU ZUZANNA BARCZAK Jarocin
290 PIEKARNIA-CUKIERNIA KRZYSZTOF ŁATA Gościeradów
291 FIRMA HANDLOWO USŁUGOWA ‘JANTAR’ WIESŁAW KOZA Limanowa
292 PIEKARNIA DOMOWA S.C WOJCIECH KOŁOMYJSKI ROBERT SZELIGOWSKI Zambrów
293 PRACOWNIA CUKIERNICZA SYLWESTER RZECZKOWSKI Grodzisk Mazowiecki
294 ZAKŁAD PRZETWÓRSTWA MIĘSNEGO SPÓŁKA JAWNA DYCZEWSCY Suwałki
295 PIEKARNIA TOMCZYK S.C. PIOTR TOMCZYK I MARCIN TOMCZYK Głogów
296 CUKIERNIA BOŻENA GRZELAK Konstantynów Łódzki
297 ZAKŁAD CUKIERNICZY FINEZJA RYSZARD JÓŹWIK Zambrów
298 GMINNA SPÓŁDZIELNIA “SCH” Rypin
299 PRZEDSIĘBIORSTWO WIELOBRANŻOWE ARGO ARKADIUSZ GĄSIOR Szczekociny
300 Dom Pomocy Społecznej im. dr Leona Szumana Toruń
301 CUKIERNIA JAGUSIA S.C. ARKADIUSZ ZDZISŁAWA IRENEUSZ DEPTUCH Krosno
302 PPUH WESTO WIOLETTA KRUCZEK Błażowa
303 SZWAGROS MASARSTWO – WĘDLINIARSTWO SP. Z O.O. Kraszewice
304 PIEKARNIA IRENEUSZ OKOŃSKI Gogolin
305 ZPC “BAGIETKA”-JAN PODGÓRSKI Kluczbork
306 PIEKARNIA DARIUSZ CZAPLICKI Sochaczew
307 ZAKŁAD CUKIERNICZY- KRZYSZTOF GAŁKA Biłgoraj
308 PIEKARNICTWO CUKIERNICTWO MARIAN SURMA Biłgoraj
309 Z.P.H.U.”SMAKOSZ” BOSAK SYLWIA Jerzmanowice
310 AGANA – KOCIĘBA I BACZMAGA SP.J . Łódź
311 PIEKARNIA STANISŁAW SKROBAŁA Krzemieniewo
312 GS “SAMOPOMOC CHŁOPSKA” W RYKACH Ryki
313 P.P.H.U ŻANETA WIECZOREK Kaczory
314 GOZDRA Sp. z o.o Szprotawa
315 PIEKARNIA TOMASZ KOZŁOWSKI SP. Z O.O. Łuków
316 P.H.U.P. “SZIM” A. MIELCAREK, K. MIELCAREK, G. SZAMBELAŃSKI Września
317 MEGMA Halinów
318 WOJCIESZUK ADAM Urszulin
319 FPHU DEGUSTO LESZEK KIERCZAK Nowy Sącz
320 CUKIERNIA “GRAF” ROBERT GRAF Police
321 SKUP I UBÓJ ŻYWCA ZAKŁAD PRZETWÓRSTWA MIĘSNEGO ANNA CIEPAŁ Klucze
322 PIEKARNIA JUTRZENKA BARBARA LUPA-JUSZCZAK Zamość
323 TOMASZ PATEREK DZIAŁALNOŚĆ PIEKARNICZA I HANDLOWA Koźmin Wlkp
324 PHP WENA T. PRZEORSKI Grudziądz
325 ELŻBIETA DOMIN PIEKARNIA – CUKIERNIA Bachórz
326 PPHU GMURCZYK MIROSŁAW GMURCZYK Stare Załubice
327 PIEKARNIA “WAROWNY” S.C. SIWEK AGATA, WAROWNY DARIUSZ Kłoczew
328 LUCJAN SEKUŁA Krynica Zdrój
329 ZAKŁAD PIEKARSKI “GRZYB” SPÓŁKA JAWNA Tęgoborze
330 PIEKARNIA KUCHARSCY S.C Zamość
331 P.P.H.U AGNIESZKA GAJDA-SOKOŁOWSKA Stoczki-Porąbki
332 PIEKARNIA CIASTKARNIA HANDEL DETALICZNY EUGENIUSZ GŁODOWSKI Lębork
333 FPHU ZYCH PRODUKCJA I SPRZEDAŻ WYROBÓW GARMAŻERYJNYCH ROBERT ZYCH Bartoszyce
334 ZAKŁAD PRODUKCYJNY HERMAN EWELINA GOTOWICKA Szepietowo
335 ROLL SPÓŁKA JAWNA J. POST, D. MULKA Bielsko-Biała
336 ZAKŁAD PRODUKCJI SŁODYCZY  CARAMELLA Agnieszka Turek Miejsce Piastowe
337 PPHU POL – TRANS CATERING EXPORT – IMPORT Mierzęcice
338 CUKIERNIA JERZY RUBIŚ Kostrzyn
339 FHU JUVITA KUREK JUSTYNA DULCZA WIELKA Żarówka
340 PIEKARNIA JUL-KA DANUTA WOJCIECHOWSKA Wisznia Mała
341 MONIKA CYRAN-KUŚMIEREK PRACOWNIA CUKIERNICZA Kraków
342 PPHIU URBANIAK  KRYSTYNA URBANIAK Wólka Radzymińska
343 FPHIU  MIROSŁAWA WIEWIÓROWSKA Zelów
344 ZAKŁAD CUKIERNICZY MIKADO TOMASZ MAJEWSKI Parczew
345 GS “SAMOPOMOC CHŁOPSKA” GRODZISKO DOLNE Grodzisko Dolne
346 SPOŁEM”  w  SOCHACZEWIE Sochaczew
347 SPOŁEM”  W PABIANICACH Pabianice
348 CUKIERNICTWO “MASTRA” MICHALAKOWIE sp.j Sieradz
349 P. W. “SMAK” G. DOROSZ I B. DOROSZ SP. J. Cieszków
350 “POLKORN”, J. ZIELIŃSKI, SP.J. Ciechocinek
351 GS SAMOPOMOC CHŁOPSKA w WOŁCZYNIE Wołczyn
352 GS SAMOPOMOC CHŁOPSKA W PRASZCE Praszka
353 ŚWIERKOWSCY JOLANTA ŚWIERKOWSKA Jędrzejów
354 SPOŁEM LUBARTÓW Sp. z o.o Lubartów
355 CUKIERNIA AS S.C ARTUR STACHOWICZ ADAM STACHOWICZ Sosnowiec
356 FIRMA PIEKARNIA GRZEGORZ MIELNIK Niedrzwica Duża
357 ZPC S.C. KAZIMIERZ, JAROSŁAW I JOANNA ŚLEDZIEWSCY Piątnica
358 ZPC RARYTAS MARCIN PAŁOSZ Stąporków
359 PH BATMAR  S.J .B.CZERSKA, T. POCHWAŁA, M. POCHWAŁA Skarżysko Kamienna
360 MIELEWCZYK SPÓŁKA JAWNA Dzierżążno
361 MDJ SP. Z O.O. Gliwice
362 ZAKŁAD PRODUKCYJNO-HANDLOWY Marek Rosiński Brok
363 CUKIERNIA STAROPOLSKA TOMASZ MACHOŃ Lublin
364 RĄBA SP. Z O.O. SPÓŁKA KOMANDYTOWA Bielsko-Biała
365 KARCZMA LITEWSKA A.J. SZULEWSCY S.C. Sejny
366 NEPTUN SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA Chełm
367 PIEKARNIA S.C. ROMAN, JOLANTA I ŁUKASZ SUDZIK Świdnik
368 CUKIERNIA ELŻBIETA SOBOTKA Ostróda
369 BOCHENEK SPÓŁKA JAWNA R.CHRAPKIEWICZ, D.SORDYL Nidek
370 PPP Adam Kołakowski, Krzysztof Kołakowski s.c. Warszawa
371 PPHU BIGORAJ-JEŻOWSKI Sp. j. Lubartów
372 Gminna Spółdzielnia “SAMOPOMOC CHŁOPSKA” Żołynia
373 SPÓŁDZIELNIA PRODUKCYJNO HANDLOWA W SZCZUROWEJ Szczurowa
374 UBOJNIA Z MASARNIĄ TOMASZ KORYŚ Kłoczew
375 CUKIERNIA “BEZA” PIOTR STUDNICKI Wieliczka
376 PRIMA SP. J. Z.GRUSZCZYŃSKI M.MARTYNIUK Włodawa
377 IREKS PROKOPOWICZ SP. Z O.O.  Zakrzew
378 KIELCEDIS SP. Z O.O. Kielce
379 LUBLINDIS POLSKA SP. Z O.O. Lublin
380 TURIS SP. Z O.O. Lublin
381 Z.P.S. EKLER S.C. T. FILIPEK, S.FILIPEK, Ł.BEDNARCZYK Kocmyrzów
382 PIEKARNICTWO-CUKIERNICTWO ZOFIA HOPPE, JAN HOPPE S.C. Bytom
383 GMINNA SPÓŁDZIELNIA “SAMOPOMOC CHŁOPSKA” W PRZEMKOWIE Przemków
384 ARKADIUSZ SZCZYGIEŁ, MICHAŁ SZCZYGIEŁ SPÓŁKA JAWNA Lubartów
385 PIEKARNIA KRZEŚLIN MLONEK DARIUSZ, MLONEK LESZEK Suchożebry
386 “ALFA” SP. Z O.O. Gdynia
387 PIEKARNIA JW JAN WĄTROBA BARBARA WĄTROBA Jasło
388 PIEKARNIA SOKOŁOWSKI Gruszów Wielki
389 SPOŁEM ZAKOPANE Zakopane
390 PIEKARNIA W UJSOŁACH ROMAN CHRAPKIEWICZ Za Borem
391 PIEKARNIA K. I A. CICHOWSCY, E. FEDEROWICZ SP. J. Warszawa
392 ZAKŁAD BUDOWY I REMONTÓW PIECÓW PIEKARNICZYCH TOMASZ MAKUCH Zwoleń
393 CAFE GÓRA LODOWA MONIKA LITWIN Ustka
394 RADOMDIS POLSKA SP. Z O.O. Radom
395 CIASTKARNIA IZA JĘDRZEJCZYK JOLANTA Wysoka
396 PIEKARNIA PIOTR ŁAKOMY Rokietnica
397 PIEKARNIA MIKADA RYSZARD & PIOTR SUCHECKI Gdynia
398 CUKIERNIA MARKIZA IZA SZCZĘSNA, KAROL SZCZĘSNY Stare Babice
399 PIEKARNIA SPOKOJNA MARCIN KOCHANOWSKI Stargard
400 PIEKARNIA S.C. ANDRZEJ URBANEK, WOJCIECH URBANEK Janowiec
401 PIEKARNIA DWORAK SP. J. Podkowa Leśna
402 PIEKARNIA JULIAN TOMICKI Krzymów
403 GRAHAM PIETRZYK I WSPÓLNICY SP.J. Kozienice
404 ZAKŁAD PIEKARNICZO-CUKIERNICZY MAGDALENA WĄSOWSKA Kotuń
405 REYPOL SP. Z O.O. Janowiec
406 PIEROGARNIA MAGDALENA HAŁGAS Lublin
407 PIEKARNIA NR 1 ZOFIA WASIEWICZ Stubno
408 PIEKARNIA BOBOWSKA “ROGALA” Sp. z o.o. SPÓŁKA KOMANDYTOWA Bobowa
409 PHIU “K.W.S.ŻABCZYŃSCY” SPÓŁKA JAWNA Łaskarzew
410 ITV SP. Z O.O. Miejsce Piastowe
411 MALMON RADOSŁAW MALMON Kowala
412 “DARMĄK”” SJ IWONA DARIUSZ MĄKOWSCY Kłoczew
413 ZAKŁAD CUKIERNICZY KARMEL SŁAWOMIR SIATKOWSKI Rypin
414 AMIR CIASTKARNIA CUKIERNIA ADAM MAJCHRZAK Ryki
415 FHU PIEKARSTWO-CIASTKARSTWO BOGUSŁAW LIEBERSBACH Mysłakowice
416 ZPC “TROJANKA” MACIEJ TROJANOWSKI Zelów
417 PIEK-POL MAREK TROJANOWSKI Bełchatów
418 PIEKARNIA “BUŁECZKA-BIS” JANINA KAŁAMARZ Przeworsk
419 TO-TUR TORUŃSKA TURYSTYKA Toruń
420 PIEKARNIA ANDRZEJ WITASIK Ścinawa Mała
421 PIEKARNIA I CIASTKARNIA ZYGMUNT SPYCHAŁA Grudziądz
422 PIEKARNIA “BALTA” Ożarowice
423 GS “SAMOPOMOC CHŁOPSKA”w Strzelcach Opolskich Strzelce Opolskie
424 “EKOLEX”  Sp. z O.O. Białystok
425 “SPOŁEM” W SZTUMIE Sztum
426 GS “SAMOPOMOC CHŁOPSKA” W KURZĘTNIKU Kurzętnik
427 PRACOWNIA CUKIERNICZA S.C. MARTA LUPA, IWONA LUPA-SIKORA Kraków
428 FIRMA CUKIERNICZA WASIAKOWIE S.C Kutno
429 IGNACY POLAŃSKI F.P.H.U.S.C. B.POLAŃSKI,D.PLUTA, A.WARESIAK Zubrzyca Górna
430 PRACOWNIA CUKIERNICZA A.K.KAMECCY Kraków
431 PIEKARNIA KOŁACZ Ireneusz Jankowski Nowy Dwór Mazowiecki
432 PRACOWNIA CUKIERNICZA ADAM ADAMEK Kraków
433 KUCHNIA BRAWATY, PIOTR URBAŃSKI TOMASZ SZELĄG SPÓŁKA JAWNA Sanok
434 “SPOŁEM”  W DĘBLINIE Dęblin
435 GS “SAMOPOMOC CHŁOPSKA” w MUROWIE Murów
436 GS “SAMOPOMOC CHŁOPSKA” W CHEŁMKU Chełmek
437 WAGSTYL RUDOLF PIEKARNIA Mysłowice
438 ST. RĄBAŁA sp. z o.o. Pelplin
439 CIASTKARNIA “PĄCZEK” PIOTR DUDZIAK Stronie Śląskie
440 AK OTRĘBUSY SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA JAWNA Otrębusy
441 PIEKARNIA T.W. BORATYN Barlinek
442 ZAKŁAD PRZETWÓRSTWA MIĘSNEGO “Drąg” S.C Żyraków
443 ZPR “FILERYB” B.KANIA A.HAŁACZKIEWICZ SPÓŁKA JAWNA Soczewka
444 PIEKARNIA S.C ANNA MAKAREWICZ, PAWEŁ MAKAREWICZ Rymań
445 “RAJ” FIRMA GASTRONOMICZNA Gołkowice Dolne
446 GS “SAMOPOMOC CHŁOPSKA” w Pępowie Pępowo
447 GS “SAMOPOMOC CHŁOPSKA” w Strzeleczkach Strzeleczki
448 GS “SAMOPOMOC CHŁOPSKA” w Siedliszczach Siedliszcze
449 PIEROGARNIE – RESTAURACJE SPÓŁKA JAWNA A. ZIELAZEK, H. ANTECKI Poznań
450 SPÓŁDZIELNIA “SAMOPOMOC CHŁOPSKA” W TURAWIE Turawa
451 CUKIERNICTWO, HANDEL, OCENA JAKOŚCI TOWARU KRYSTYN KOSZYCZARSKI Kalisz
452 KIEŁKOWICZ MAREK P.H.U MARIO Sosnowiec
453 PIEKARNIA – CIASTKARNIA ANDRZEJ BRUDNIK Jelcz-Laskowice
454 PIEKARNIA-CUKIERNIA “SZELCÓW” LESKO Sp.j H. A. M. R. SZELC Lesko
455 ZAKŁAD CUKIERNICZY FRANCISZEK TOMKE Zakrzewo
456 PPHU FENIKS MARIUSZ BUŚKIEWICZ Konin
457 PIEKARNIA CUKIERNIA ANNA KACZMAREK Sorkwity
458 PPH SMAKOSZ MARIUSZ ORŁOWSKI Radom
459 CUKIERNIA CARMEN TERESA JAŹWIEC Sieroszewice Masanów
460 ROKICKI KRZYSZTOF EUROMAX Szumowo
461 SŁAWOMIR FISZER – PIEKARNIA GORZKÓW Gorzków-Osada
462 F.H.U.”MARTOM” S.C. Gorlice
463 GRUPA FAMILIJNA Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa Krośnice
464 LECH GARMAŻERIA STAROPOLSKA Lech Zwolan Kleosin
465 PIEKARNIA KURPIOWSKA  ŻUBROWSKI Łyse
466 PPHU C A P R I  – WIESŁAW KACZMAREK Pniewy
467 JĘDRUŚ- ANDRZEJ PAWLETA I WSPÓLNICY Wiązów
468 FIRMA EWA BARTOSIEWICZ Pomiechówek
469 SPOŁEM “UDZIAŁ” Łask
470 “SPOŁEM” POWSZECHNA SPÓŁDZIELNIA SPOŻYWCÓW Świdnik
471 PIEKARNIA-CUKIERNIA -MAX Chojna
472 PIEKARNIA CZAJCZYK Mogilany
473 CUKIERNIA TRADYCYJNA BOŻENA ŁATA Modliborzyce
474 PW “MAJA” MICHAŁ JAROCKI Michałowo
475 RZEŹNICTWO I WĘDLINIARSTWO LESZEK MICHALAK Czerniejewo
476 PIEKARNIA ROMAN BICZYSKO Kobylin
477 ZAKŁAD PIEKARNICZO CUKIERNICZY ARTUR KRYK Czestochowa
478 Piekarnia Cukiernia “STAWARSKI” Wieliczka Biskupice
479 PRACOWNIA CUKIERNICZA  KMN MAREK NASIADKA Wieliczka
480 POLISH BAKERY MAZOWSZE Itd. Wielka Brytania
481 PIEKARNIA OLA ELŻBIETA SIELSKA Żyrardów
482 Piekarnia Cukiernia “PIEKARCZYK” S.C. Załuski
483 ALOJZY SZCZERBA ALEX-POL Olsztyn Turów k. Czestochowy
484 PIEKARNIA CUKIERNIA DARIUSZ ZAJĄC Domanice
485 GMINNA SPÓŁDZIELNIA “SAMOPOMOC CHŁOPSKA” Mogilno
486 PIEKARNIA CUKIERNIA RADOSŁAW FIDYK Jaworzno
487 HELIOS FOOD Zielina
488 ZPH STANISŁAW I AGNIESZKA PONICHTERA Długosiodło
489 GRZEGORZ JESIAK PIEKARNIA – CIASTKARNIA Krobia
490 PIEKARNIA GORZKÓW SŁAWOMIR FISZER Gorzków-Osada
491 KINGA MENDEL TOP QUALITY Poznań
492 ZAKŁAD PIEKARNICTWA TRWAŁEGO – SZMYD MACIEJ Górno
493 MISTER” KAROL BINKOWSKI, RYSZARD BINKOWSKI S. J. Nowa Słupia
494 GS “SAMOPOMOC CHŁOPSKA” GILOWICE-ŁĘKAWICA Gilowice
495 P.P.H.U. ZAKŁAD PIEKARNICZO-CUKIERNICZY ANDRZEJ BARTOSZEK Widawa
496 “PIEKARNICTWO-CUKIERNICTWO KRAINA CIAST Tomasz Ratajski, Piotr Ratajski spółka cywilna” Piechowice
497 CUKIERNICTWO-PIEKARNICTWO KRZYSZTOF KUŹNIK Rybnik
498 PIEKARNIA ANTONI WRZOSEK JOANNA WRZOSEK Damnica
499 PIEKARSTWO SPÓŁKA JAWNA MACHALSKI – TOMSKI Wrocław
500 ADAMEK SP. Z O.O. Kraków
501 PIEKARNIA ”SKALANKA” S.C.E.MOSUR,D.MADEJSKI Skała
502 ZAKŁAD CUKIERNICZY “PĄCZEK” Międzyrzec Podlaski
503 Z.P.P.I C. “BOCHEN” B.GODULA, P.GODULA, A.FLOREK S.C. Goraj
504 PIEKARNIA K.A.F. PIEPRZYCA SP.J Podłęże
505 PW KIER ELŻBIETA KLIMACKA Drzycim
506 M&K S.C. MONIKA ŁABĘDZKA, KAROL ŁABĘDZKI Przysucha
507 GASTRO – SIWECCY BARTŁOMIEJ SIWECKI Oleśnica
508 PIEKARNIA “ZŁOTY KŁOS” ZALEWSKI BRZUSZKIEWICZ I INNI S.J. Ciechocinek
509 PIEKARNIA “BUŁECZKA” ADAM SURMACZ Ostrowiec
510 PW ALSA ALICJA SWARYCZEWSKA SERAFIN Strzelce Krajeńskie
511 PIEKARNIA CIASTKARNIA JADWIGA GRODECKA Ostrów Mazowiecka
512 PIEKARNIA “MERKUS” S.C. Z.STRYGO, W.SZABLEWSKI Sopot
513 PYCHOTA MAREK ZGARDA Kórnik
514 PRS DUBIELAK DARIUSZ DUBIELAK Gostynin
515 P.P.H. “DAN-BOL” BOLESŁAW BRZOZOWSKI Rzgów
516 DIETA NA 5 SP. Z O.O. Bobrowniki
517 PPH SOMAR 2 MAŁGORZATA SOBCZYK Rawa Mazowiecka
518 CUKIERNIA JACEK GRZECZKA Pobiedziska
519 CUKIERNIA ANDRZEJ NOWACZYŃSKI Leszno
520 PIEKARNIA – CUKIERNIA “SEBASTIAN” SAMSEL SEBASTIAN Sztutowo
521 MARS-WALDI P.P.H.U. Łódź
522 PIEKARNIA ZAKRZEW S.C. Turobin
523 PIEKARNIA GALICYJSKA SP. Z O.O. Ropczyce
524 P.P.H.U. PIEKARNIA MAREK SPUSTEK Księżpol
525 CIASTKARNIA BEZA B.M. CZUBA- KOSIOR Jastków
526 Z.P.H “PIEKARNIA NAD GRUSZKĄ” M.T.R. RUŁKA S.C. Puławy
527 PIEKARNIA ZŁOTY KŁOS CZ. PALONEK, W. BROŻEK, Z . PALONEK, R. PALONEK S.J. Dobczyce
528 PIEKARNIA TRZESZCZANY DARIUSZ SKIBA Hrubieszów
529 ZAKŁAD CUKIERNICZO-PIEKARNICZY “KAWA” Krasnystaw
530 BOCHEN SPÓŁKA JAWNA DARIUSZ MACIEJCZUK, MAREK BONDARUK Bielsk Podlaski
531 PIEKARNIA S.C .ANDRZEJ I MONIKA TOMALA Modliborzyce
532 SORENO ALINA MACIEJEWSKA Koszalin
533 PIEKARNIA CIASTKARNIA EUGENIUSZ ONYSK Łuków
534 POWSZECHNA SPÓŁDZIELNIA SPOŻYWCÓW “SPOŁEM” W STALOWEJ WOLI Stalowa Wola
535 ZAKŁAD PIEKARNICZY MARTA LIPKA Parczew
536 “JEDYNKA” ALEKSANDRA ŻABSKA SPÓŁKA JAWNA Jastrzębie-Zdrój
537 PIEKARNIA S.C. WILIBALD DZIWOKI, MATEUSZ DZIWOKI, MARZENA SZWEDA Rybnik
538 CUKIERNIA ŁAKOMCZUSZEK Piaski
539 PIEKARNIA PIERCHAŁA Rybnik
540 MASARSTWO – WĘDLINIARSTWO CIBIS GRZEGORZ Naczęsławice
541 CHMURA SP. Z O.O. Frysztak
542 PIEKARNIA KAJZERKA Urzędów
543 MILBAK SP. Z O.O. Miłakowo
544 PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUK. HANDL. USŁUG.”U ZBYSZKA” ZBYSŁAW MAŁOTA Knurów
545 CUKIERNIA MAGDA Gliwice
546 PIEKARNIA TYROLSKA JAROSŁAW GOSZCZYCKI SP Z O.O. Olsztyn
547 PPHU GRABOWSKI PIEKARSTWO-CUKIERNICTWO WIESŁAW GRABOWSKI Pabianice
548 CUKIERNIA P. CHOJECKI SP. Z O.O. SP. K. Skierniewice
549 Z.P.U.H “VALDI” WALDEMAR MARSZEWSKI PIEKARNIA- CUKIERNIA Osiek Mały
550 SPOŁEM POWSZECHNA SPÓŁDZIELNIA SPOŻYWCÓW W PABIANICACH Pabianice
551 FIRMA H.P.U. SLAWEX JANUSZ SŁAWIŃSKI Włodawa
552 PIEKARNIA -CUKIERNIA „SMAGA” SPÓŁKA JAWNA Opole Lubelskie
553 CUKIERNIA TYSIA JUSTYNA RZEPECKA Przedbórz
554 FHUP ,,TAD,, PISAREK TADEUSZ Pawłowice Śląskie
555 PIEKARNIA CIASTKARNIA “JASIEK” Pszczyna
556 RARYTAS KRZYSZTOF LEŃCZOWSKI Wysoka
557 POLOCZEK Sp. z o.o. Sp.k. Ruda Ślaska
558 PIEKARNIA-CIASTKARNIA “HARNAŚ” JOANNA FALTYN Nowy Sącz
559 JAN NICAŁEK HANDEL ARTYKUŁAMI SPOŻYWCZYMI I PRZEMYSŁOWYMI Ulanów
560 PIEKARNIA CUKIERNIA M.A.X.X. T. MONKIEWICZ L. CHEŁSTOWSKI Chojna
561 PPHU CHABERSKI JANUSZ CHABERSKI Lubraniec
562 ZPC S.C. WĄSOWSKA JADWIGA WĄSOWSKI KRZYSZTOF Wierzbno
563 PIEKARNIA “RUDNIK” RENATA SKIBA Rudnik nad Sanem
564 PPUH SMAK POMORSKI KRZYSZTOF MAŁECKI Szczecinek
565 ZPPC W SŁUPI POD KĘPNEM Z.MICHALCZYK I A.JENDRO S.C. Słupia Pod Kępnem
566 POLNA DMOCHOWSKA SP.J. Czyżew
567 ZPUH KULANICA KULANICA MARIAN Biłgoraj
568 PIEKARNIA – CIASTKARNIA MICHAŁ JANKOWSKI Nieżywięć
569 MERKUR 09 SP. Z O.O. Warszawa
570 Krzysztof Curyło Zakład Piekarniczo-Cukierniczy “DUET” Sadowie
571 PPHU S.C. GOLIŃSKA ANNA, GOLIŃSKI DARIUSZ, GOLIŃSKI MATEUSZ Kraśnik
572 WYRÓB I SPRZEDAŻ PIECZYWA KAZIMIERZ WOJCIESZYN Kraśnik
573 FIRMA “ROKER” CZESŁAW KIERAT Zabrze
574 PIEKARNIA CUKIERNIA ŁUKASIK Poręba
575 PIEKARNIA CUKIERNIA ZAKRYŚ Tuchola
576 WEIRAUCH KAROL Piekarnia-Cukiernia Rybnik
577 SPOŁEM PSS POMOC W PUŁAWACH Puławy
578 EUROPIEK SP. Z O.O. Lublin
579 CUKIERNIA “PTYŚ” A. GOŁĘBIOWSKI, J. GALISTL SP. J. Chełmek
580 ZP STASIAK S. C. STASIAK ZBIGNIEW STASIAK BARBARA ECIAK ELŻBIETA Klementowice
581 PIEKARNIA ADAM GLINKA Niegowa
582 PIEKARNIA J. H. KIERZEL, KIERZEL JAN Milanówek
583 MELBA MĘDRALA SPÓŁKA JAWNA Krzeszowice
584 HEGA- MAREK GĄSKA I ANDRZEJ GĄSKA- SPÓŁKA JAWNA Ryki
585 YOGO FACTORY SP. Z O.O Szczecin
586 CUKIERNIA MAZURSKA s.c. K. Osłowski, J. Łaniewska, A. Sienkiewicz Świętajno
587 ROBERT TYRAN Polanka Wielka
588 PIEKARNIA, CUKIERNIA JADOWSKA, BARTŁOMIEJ LASKA, JUSTYNA LASKA SPÓŁKA JAWNA Jadów

© 2019 X-Mart Group. Wszystkie prawa zastrzeżone

back to top