KALKULATOR WARTOŚCI ODŻYWCZYCH DLA PRODUCENTÓW ŻYWNOŚCI

X-mart - Kalkulator wartości odżywczych dla producentów żywności

Obliczanie wartości odżywczych może być proste.

KALKULATOR X-mart jest programem komputerowym wchodzącym w
skład systemu X-printi i służy do obliczania wartości odżywczych produktów spożywczych na podstawie receptur technologicznych.

KALKULATOR X-mart automatyzuje proces tworzenia tabel wartości odżywczych dla wyrobów gotowych zgodnie z przepisami rozporządzenia UE 1169/2011.

KALKULATOR  X-mart jest stworzony z myślą o branżach:

  • garmażeryjnej,
  • piekarniczo-cukierniczej,
  • przetwórstwo owocowe i warzywne,
  • mięsnej.

Czy wiesz, że …

Od 13 grudnia 2016 zacznie obowiązywać większość przepisów rozporządzenia UE 1169/2011.

Oznacza to, że na etykiecie lub opakowaniu powinny się znaleźć informacje o wartości odżywczej i energetycznej produktu.

Zadaniem producentów żywności jest opracowanie tabel wartości odżywczych, zgodnie z wytycznymi tego rozporządzenia.

Zobacz film

POZNAJ KALKULATOR X-MART

Wartości odżywcze - Projektowanie etykiet X-PRINTI - oprogramowanie do projektowania i wydruku etykiet

KALKULATOR X-mart służy do obliczania wartości energetycznych (kJ/kcal) i wartości odżywczych receptur dla zestawu 7 podstawowych wartości odżywczych: tłuszczu, w tym kwasów tłuszczowych nienasyconych ; węglowodanów, w tym cukrów; błonnika; białka i soli.

Kalkulator wartości odżywczych - Obliczenia wartości odżywczej dokonywane są w przeliczeniu na jednostkę podstawową

Obliczenia wartości odżywczej dokonywane są w przeliczeniu na jednostkę podstawową 100g/lub 100 ml oraz na określoną porcję. Referencyjna wartość spożycia RWS wyliczana jest także na 100g lub porcję.

X-mart Kalkulator wartości odżywczych - prostota obsługi

KALKULATOR X-mart stworzyliśmy z myślą o jego użytkownikach. Dlatego jego obsługa jest bardzo prosta i intuicyjna.

Instytut Żywności i Żywienia - Instytut Żywności i Żywienia - Kalkulator wartości odżywczych dla producentów żywności

KALKULATOR X-mart może współpracować z bazą składników opracowaną przez Instytut Żywności i Żywienia. Dodatkowo jest pełna elastyczność w zakresie uzupełniania bazy składników we własnym zakresie.

Baza składników X-mart - oprogramowanie do projektowania i wydruku etykiet

Nielimitowany dostęp do bazy składników spożywczych X-mart umożliwiający pobieranie do własnej bazy składników specyfikacji produktów oferowanych przez producentów branży piekarskiej i cukierniczej.

Eksport plików z kalkulatora wartości odżywczych do X-PRINTI

Tabela wartości odżywczych może być eksportowana do innych plików:

  • Word,
  • Excel,
  • oprogramowanie X-PRINTI do tworzenia i wydruku etykiet.

MASZ PYTANIA?

Z chęcią rozjaśnimy wszelkie wątpliwości.
Napisz do nas lub zadzwoń w godzinach 8-16.
Czekamy na kontakt.

Pozdrawiam,

Kamila Świeczak

tel. 509 395 508
etykiety@xmart.pl


DWA RODZAJE SPECYFIKACJI PRODUKTU

Specyfikacja produktu dla klientów - system do etykietowania produktów spożywczych
Specyfikacja produktu z recepturą - system do etykietowania produktów spożywczych

Możesz generować tabelę wartości odżywczych jako specyfikację produktu:

  1. w wersji skróconej bez receptury dla partnerów handlowych i klientów,
  2. w wersji rozszerzonej z recepturą do użytku wewnątrz firmy.

KALKULACJA KOSZTÓW PRODUKCJI JAKO OPCJA

Wycena kosztów produkcji

KALKULATOR X-mart dokonuje także obliczenia kosztów produkcji dla danej receptury oraz dla jednostkowego wyrobu gotowego, z uwzględnieniem składników dodatkowych np. robocizna, opakowania.

Rozliczenie produkcji

Po wprowadzeniu ilości wyprodukowanych wyrobów program oblicza łączne nominalne zużycie surowców niezbędnych do wyprodukowania określonej ilości wyrobów.


ZAMÓW X-MART KALKULATOR

Opłata za licencję bezterminową na 1 stanowisko komputerowe dla  wersji Basic wynosi 1250 zł netto. Licencja obejmuję asystę powdrożeniową w okresie 180 dni od daty aktywacji programu.

  • Zadzwoń 509 395 508 (w godzinach 8-16)
  • Wyślij zamówienie na adres etykiety@xmart.pl

Poznaj listę naszych Klientów

1 JADOWSKA PIEKARNIA CUKIERNIA BARTŁOMIEJ LASKA, WOJCIECH LASKA S.J. Jadów
2 POLANKA WIELKA ROBERT TYRAN Polanka Wielka
3 SPOŁEMOŁAWA SPÓŁKA Z O.O Oława
4 HURT-DETAL ELŻBIETA J PIOTROWSKA Świętajno
5 YOGO FACTORY SP. Z O.O Szczecin
6 HEGA- MAREK GĄSKA I ANDRZEJ GĄSKA- SPÓŁKA JAWNA Ryki
7 F.P.H.U. MELBA S.C. IRENA MĘDRALA, ANDRZEJ MĘDRALA, RAFAŁ ŻAK Krzeszowice
8 PIEKARNIA J. H. KIERZEL, KIERZEL JAN Milanówek
9 PIEKARNIA ADAM GLINKA Niegowa
10 ZAKŁAD PIEKARNICZY STASIAK S. C. STASIAK ZBIGNIEW STASIAK BARBARA ECIAK ELŻBIETA Klementowice
11 CUKIERNIA „PTYŚ” A. GOŁĘBIOWSKI, J. GALISTL SP. J. Chełmek
12 EUROPIEK SP. Z O.O. Lublin
13 PSS POMOC PUŁAWY Puławy
14 PIEKARNIA, CUKIERNIA KAROL WEIRAUCH Rybnik
15 PIEKARNIA CUKIERNIA ZAKRYŚ Tuchola
16 PIEKARNIA CUKIERNIA ŁUKASIK Poręba
17 FIRMA „ROKER” CZESŁAW KIERAT Zabrze
18 WYRÓB I SPRZEDAŻ PIECZYWA KAZIMIERZ WOJCIESZYN Kraśnik
19 PPHU S.C. GOLIŃSKA NA, GOLIŃSKI DARIUSZ, GOLIŃSKA JADWIGA Kraśnik
20 ZAKŁAD PIEKARNICZO-CUKIERNICZY „DUET” Sadowie
21 MERKUR 09 SP. Z O.O. Warszawa
22 PIEKARNIA – CIASTKARNIA; MICHAŁ JANKOWSKI Nieżywięć
23 ZAKŁAD PRODUKCYJNO-USŁUGOWO-HANDLOWY KULANICA KULANICA MARIAN Biłgoraj
24 POLNA DMOCHOWSKA SP.J. Czyżew
25 ZAKŁAD PRODUKCJI – PIEKARSKO CUKIERNICZEJ W SŁUPI POD KĘPNEM; Z.MICHALCZYK I A.JENDRO S.C. Słupia Pod Kępnem
26 PPUH SMAK POMORSKI KRZYSZTOF MAŁECKI Szczecinek
27 PIEKARNIA „RUDNIK” RENATA SKIBA Rudnik nad Sanem
28 ZAKŁAD PIEKARNICZO-CUKIERNICZY KRYPY 33 S.C JADWIGA WĄSOWSKA, KRZYSZTOF WĄSOWSKI Wierzbno
29 PPHU CHABERSKI JANUSZ CHABERSKI Lubraniec
30 PIEKARNIA CUKIERNIA M.A.X.X. T. MONKIEWICZ L. CHEŁSTOWSKI Chojna
31 ROGALIK JAN NICAŁEK HASIP PIEKARNIA Ulanów
32 PIEKARNIA-CIASTKARNIA „HARNAŚ” JOANNA FALTYN Nowy Sącz
33 PIEKARNIA CUKIERNIA M.A.X.X. T. MONKIEWICZ L. CHEŁSTOWSKI Chojna
34 PIEKARSTWO-CIASTKARSTWOHANDEL KRZYSZTOF  „POLOCZEK” Ruda Ślaska
35 RARYTAS” KRZYSZTOF LEŃCZOWSKI Wysoka
36 PIEKARNIA CIASTKARNIA „JASIEK” Pszczyna
37 FHUP ,,TAD,, PISAREK TADEUSZ Pawłowice Śląskie
38 CUKIERNIA TYSIA JUSTYNA RZEPECKA Przedbórz
39 PIEKARNIA -CUKIERNIA „SMAGA” SPÓŁKA JAWNA Opole Lubelskie
40 FIRMA H.P.U. SLAWEX JANUSZ SŁAWIŃSKI Włodawa
41 SPOŁEM PSS Pabianice
42 Z.P.U.H „VALDI” WALDEMAR MARSZEWSKI PIEKARNIA- CUKIERNIA Osiek Mały
43 CUKIERNIA P. CHOJECKI SP. Z O.O. SP. K. Skierniewice
44 PPHU GRABOWSKI PIEKARSTWO-CUKIERNICTWO WIESŁAW GRABOWSKI Pabianice
45 PIEKARNIA TYROLSKA JAROSŁAW GOSZCZYCKI SP Z O.O. Olsztyn
46 CUKIERNIA MAGDA Gliwice
47 PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUK. HANDL. USŁUG.”U ZBYSZKA” ZBYSŁAW MAŁOTA Knurów
48 MILBAK SP. Z O.O. Miłakowo
49 PIEKARNIA KAJZERKA Kraśnik
50 CHMURA SP. Z O.O. Frysztak
51 MASARSTWO – WĘDLINIARSTWO CIBIS GRZEGORZ Naczęsławice
52 PIEKARNIA PIERCHAŁA Rybnik
53 CUKIERNIA ŁAKOMCZUSZEK Piaski
54 MASARSTWO – WĘDLINIARSTWO CIBIS GRZEGORZ Naczęsławice
55 PIEKARNIA S.C. WILIBALD DZIWOKI, MATEUSZ DZIWOKI, MARZENA SZWEDA Rybnik
56 JEDYNKA ALEKSANDRA ŻABSKA SPÓŁKA JAWNA Jastrzębie-Zdrój
57 ZAKŁAD PIEKARNICZY MARTA LIPKA  Parczew
58 POWSZECHNA SPÓŁDZIELNIA SPOŻYWCÓW „SPOŁEM” W STALOWEJ WOLI Stalowa Wola
59 PIEKARNIA CIASTKARNIA EUGENIUSZ ONYSK Łuków
60 SORENO ALINA MACIEJEWSKA Koszalin
61 PIEKARNIA S.C .ANDRZEJ I MONIKA TOMALA Modliborzyce
62 BOCHEN SPÓŁKA JAWNA DARIUSZ MACIEJCZUK, MAREK BONDARUK Bielsk Podlaski
63 ZAKŁAD CUKIERNICZO-PIEKARNICZY „KAWA” Krasnystaw
64 PIEKARNIA TRZESZCZANY DARIUSZ SKIBA Hrubieszów
65 PIEKARNIA ZŁOTY KŁOS CZ. PALONEK, W. BROŻEK, Z  .PALONEK, R. PALONEK S.J. Dobczyce
66 Z.P.H „PIEKARNIA NAD GRUSZKĄ” M.T.R. RUŁKA S.C. Puławy
67 CIASTKARNIA BEZA B.M. CZUBA- KOSIOR Jastków
68 P.P.H.U. PIEKARNIA MAREK SPUSTEK Księżpol
69 PIEKARNIA GALICYJSKA SP. Z O.O. Ropczyce
70 PIEKARNIA ZAKRZEW S.C. Turobin
71 MARS-WALDI P.P.H.U. Łódź
72 PIEKARNIA – CUKIERNIA „SEBASTIAN” SAMSEL SEBASTIAN Sztutowo
73 CUKIERNIA ANDRZEJ NOWACZYŃSKI Leszno
74 CUKIERNIA JACEK GRZECZKA Pobiedziska
75 PPH SOMAR 2 MAŁGORZATA SOBCZYK Rawa Mazowiecka
76 DIETA NA 5 SP. Z O.O. Bobrowniki
77 P.P.H. „DAN-BOL” BOLESŁAW BRZOZOWSKI  Rzgów
78 PRS DUBIELAK DARIUSZ DUBIELAK Gostynin
79 PYCHOTA MAREK ZGARDA  Kórnik
80 PIEKARNIA „MERKUS” S.C. Z.STRYGO, W.SZABLEWSKI Sopot
81 PIEKARNIA CIASTKARNIA JADWIGA GRODECKA Ostrów Mazowiecki
82 PW ALSA ALICJA SWARYCZEWSKA SERAFIN Strzelce Krajeńskie
83 PIEKARNIA „BUŁECZKA” ADAM SURMACZ Ostrowiec
84 PIEKARNIA „ZŁOTY KŁOS” ZALEWSKI BRZUSZKIEWICZ I INNI S.J. Ciechocinek
85 GASTRO – SIWECCY BARTŁOMIEJ SIWECKI Oleśnica
86 M&K S.C. MONIKA ŁABĘDZKA, KAROL ŁABĘDZKI Przysucha
87 PW KIER ELŻBIETA KLIMACKA Drzycim
88 PIEKARNIA K.A.F. PIEPRZYCA SP.J Podłęże
89 Z.P.P.I C. „BOCHEN” B.GODULA, P.GODULA, A.FLOREK S.C. Goraj
90 ZAKŁAD CUKIERNICZY „PĄCZEK” Międzyrzec Podlaski
91 PIEKARNIA ”SKALANKA” S.C.E.MOSUR,D.MADEJSKI Skała
92 ADAMEK SP. Z O.O. Kraków
93 PIEKARSTWO SPÓŁKA JAWNA MACHALSKI – TOMSKI Wrocław
94 PIEKARNIA ANTONI WRZOSEK JOANNA WRZOSEK Damnica
95 CUKIERNICTWO-PIEKARNICTWO KRZYSZTOF KUŹNIK Rybnik
96 PIEKARNICTWO-CUKIERNICTWO KRAINA CIAST IWONA RATAJSKA Jelenia Góra
97 P.P.H.U. ZAKŁAD PIEKARNICZO-CUKIERNICZY ANDRZEJ BARTOSZEK Widawa
98 GS „SAMOPOMOC CHŁOPSKA” GILOWICE-ŁĘKAWICA Gilowice
99 MISTER” KAROL BINKOWSKI, RYSZARD BINKOWSKI S. J. Nowa Słupia
100 ZAKŁAD PIEKARNICTWA TRWAŁEGO – SZMYD MACIEJ Górno
101 KINGA MENDEL TOP QUALITY PARTNER Poznań
102 PIEKARNIA JULIAN TOMICKI Krzymów
103 F.H.U.”MARTOM” S.C. Gorlice
104 PIEKARNIA GORZKÓW SŁAWOMIR FISZER Gorzków-Osada
105 GRZEGORZ JESIAK PIEKARNIA – CIASTKARNIA  Krobia
106 ROKICKI KRZYSZTOF EUROMAX Szumowo
107 ZPH STANISŁAW I AGNIESZKA PONICHTERA Długosiodło
108 HELIOS FOOD Zielina
109 PIEKARNIA CUKIERNIA RADOSŁAW FIDYK Jaworzno
110 GS „SAMOPOMOC CHŁOPSKA” Mogilno
111 PIEKARNIA CUKIERNIA DARIUSZ ZAJĄC Domanice
112 ALOJZY SZCZERBA ALEX-POL Oszty Turów k. Czestochowy
113 PIEKARCZYK” S.C. Mogilno
114 PIEKARNIA OLA ELZBIETA SIELSKA Żyrardów
115 SPRL POLSMAAK Bruxelles
116 POLISH BAKERY MAZOWSZE Itd. Wielka Brytania
117 PRACOWNIA CUKIERNICZA  KMN MAREK NASIADKA Wieliczka
118 Piekarnia Cukiernia „STAWARSKI”  Wieliczka Biskupice
119 ZAKŁAD PIEKARNICZO CUKIERNICZY ARTUR KRYK Czestochowa
120 PIEKARNIA ROMAN BICZYSKO Kobylin
121 RZEŹNICTWO I WĘDLINIARSTWO LESZEK MICHALAK Czerniejewo
122 PW „MAJA” MICHAŁ JAROCKI Michałowo
123 CUKIERNIA TRADYCYJNA BOŻENA ŁATA Modliborzyce
124 PIEKARNIA CZAJCZYK Mogilany
125 PIEKARNIA-CUKIERNIA -MAX Chojna
126 SPOŁEM Świdnik
127 SPOŁEM „UDZIAŁ” Łask
128 FIRMA EWA BARTOSIEWICZ Pomiechówek
129 JĘDRUŚ- ANDRZEJ PAWLETA I WSPÓLNICY Wiązów
130 PPHU C A P R I ” – WIESŁAW KACZMAREK Pniewy
131 PIEKARNIA KURPIOWSKA  ŻUBROWSKI Łyse
132 LECH GARMAŻERIA STAROPOLSKA Lech Zwolan Kleosin
133 „PIEKARNIA FAMILIJNA” S.J. KOWALCZYK Krośnice
134 F.H.U.”MARTOM” S.C. Gorlice
135 SŁAWOMIR FISZER – PIEKARNIA GORZKÓW Gorzków-Osada
136 ROKICKI KRZYSZTOF EUROMAX Szumowo
137 CUKIERNIA CARMEN TERESA JAŹWIEC Sieroszewice Masanów
138 PPH SMAKOSZ MARIUSZ ORŁOWSKI Radom
139 PIEKARNIA CUKIERNIA ANNA KACZMAREK Sorkwity
140 PPHU FENIKS MARIUSZ BUŚKIEWICZ Konin
141 ZAKŁAD CUKIERNICZY FRANCISZEK TOMKE Zakrzewo
142 PIEKARNIA-CUKIERNIA „SZELCÓW” LESKO Sp.j H. A. M. R. SZELC Lesko
143 PIEKARNIA – CIASTKARNIA ANDRZEJ BRUDNIK Jelcz-Laskowice
144 KIEŁKOWICZ MAREK P.H.U MARIO Sosnowiec
145 CUKIERNICTWO  KOSZYCZARSKI Kalisz
146 SPÓŁDZIELNIA „SAMOPOMOC CHŁOPSKA” W TURAWIE Turawa
147 PIEROGARNIE – RESTAURACJE SPÓŁKA JAWNA A. ZIELAZEK, H. ANTECKI Poznań
148 GS „SAMOPOMOC CHŁOPSKA” w Siedliszczach Siedliszcze
149 GS „SAMOPOMOC CHŁOPSKA” w Strzeleczkach Strzeleczki
150 GS „SAMOPOMOC CHŁOPSKA” w Pępowie Pępowo
151 ‚RAJ” FIRMA GASTRONOMICZNA Gołkowice Dolne 95
152 PIEKARNIA  MAKAREWICZ Rymań
153 ZAKŁAD PRZETWÓRSTWA RYBNEGO „FILERYB” B.KANIA A.HAŁACZKIEWICZ SPÓŁKA JAWNA Soczewka
154 ZAKŁAD PRZETWÓRSTWA MIĘSNEGO ” Drąg” S.C Żyraków
155 PIEKARNIA T.W. BORATYN Barlinek
156 PIEKARNIA CUKIERNIA AK ALICJA KALIŃSKA SPÓŁKA JAWNA Otrębusy
157 CIASTKARNIA „PĄCZEK” PIOTR DUDZIAK Stronie Śląskie
158 ST. RĄBAŁA sp. z o.o. Pelplin
159 WAGSTYL RUDOLF PIEKARNIA Mysłowice
160 GS „SAMOPOMOC CHŁOPSKA” W CHEŁMKU Chełmek
161 GS „SAMOPOMOC CHŁOPSKA” w MUROWIE Murów
162 SPOŁEM”  W DĘBLINIE Dęblin
163 KUCHNIA BRAWATY, PIOTR URBAŃSKI TOMASZ SZELĄG SPÓŁKA JAWNA Sanok
164 PRACOWNIA CUKIERNICZA ADAM ADAMEK Kraków
165 PIEKARNIA KOŁACZ Ireneusz Jankowski Nowy Dwór Mazowiecki
166 PRACOWNIA CUKIERNICZA A.K.KAMECCY Kraków
167 IGNACY POLAŃSKI Zubrzyca Górna 15B
168 FIRMA CUKIERNICZA WASIAKOWIE S.C Kutno
169 PRACOWNIA CUKIERNICZA M.B.LUPA S.C. Kraków
170 GS „SAMOPOMOC CHŁOPSKA” W KURZĘTNIKU Kurzętnik
171 SPOŁEM” W SZTUMIE Sztum
172 EKOLEX”  Sp. z O.O. Białystok
173 GS  „SAMOPOMOC CHŁOPSKA”w Strzelcach Opolskich Strzelce Opolskie
174 PIEKARNIA „BALTA” Ożarowice
175 PIEKARNIA I CIASTKARNIA ZYGMUNT SPYCHAŁA Grudziądz
176 PIEKARNIA” ANDRZEJ WITASIK Ścinawa Mała
177 TO-TUR TORUŃSKA TURYSTYKA Toruń
178 PIEKARNIA „BUŁECZKA-BIS” JANINA KAŁAMARZ Przeworsk
179 PIEK-POL MAREK TROJANOWSKI Bełchatów
180 ZPC „TROJANKA” MACIEJ TROJANOWSKI Zelów
181 FHU PIEKARSTWO-CIASTKARSTWO BOGUSŁAW LIEBERSBACH Mysłakowice
182 AMIR CIASTKARNIA CUKIERNIA ADAM MAJCHRZAK Ryki
183 „ZAKŁAD CUKIERNICZY KARMEL SŁAWOMIR SIATKOWSKI” Rypin
184 „DARMĄK”” SJ IWONA DARIUSZ MĄKOWSCY” Kłoczew
185 MALMON RADOSŁAW MALMON Kowala
186 ITV SP. Z O.O. Miejsce Piastowe
187 PHIU „K.W.S.ŻABCZYŃSCY” SPÓŁKA JAWNA Łaskarzew
188 PIEKARNIA BOBOWSKA” ROGALA Bobowa
189 PIEKARNIA NR 1 ZOFIA WASIEWICZ Stubno
190 PIEROGARNIA RENATA HAŁGAS Lublin
191 REYPOL SP. Z O.O. Janowiec
192 ZAKŁAD PIEKARNICZO-CUKIERNICZY MAGDALENA WĄSOWSKA Kotuń
193 GRAHAM PIETRZYK I WSPÓLNICY SP.J. KOZIENICE
194 SPRL POLSMAAK Bruksela
195 PIEKARNIA JULIAN TOMICKI Krzymów
196 PIEKARNIA DWORAK SP. J. Podkowa Leśna
197 PIEKARNIA S.C. ANDRZEJ URBANEK, WOJCIECH URBANEK Janowiec
198 PIEKARNIA SPOKOJNA MARCIN KOCHANOWSKI Stargard
199 CUKIERNIA MARKIZA IZA SZCZĘSNA, KAROL SZCZĘSNY Stare Babice
200 PIEKARNIA MIKADA RYSZARD & PIOTR SUCHECKI Gdynia
201 PIEKARNIA PIOTR ŁAKOMY Rokietnica
202 CIASTKARNIA IZA JĘDRZEJCZYK JOLANTA Wysoka
203 RADOMDIS POLSKA SP. Z O.O. Radom
204 CAFE GÓRA LODOWA MONIKA LITWIN Ustka
205 ZAKŁAD BUDOWY I REMONTÓW PIECÓW PIEKARNICZYCH TOMASZ MAKUCH Zwoleń
206 PIEKARNIA K. I A. CICHOWSCY, E. FEDEROWICZ SP. J. Warszawa
207 PIEKARNIA W UJSOŁACH ROMAN CHRAPKIEWICZ Za Borem 8
208 SPOŁEM ZAKOPANE Zakopane
209 PIEKARNIA SOKOŁOWSKI Gruszów wielki
210 PIEKARNIA JW JAN WĄTROBA BARBARA WĄTROBA Jasło
211 ALFA” SP. Z O.O. Gdynia
212 PIEKARNIA KRZEŚLIN” MLONEK DARIUSZ, MLONEK LESZEK Suchożebry
213 ARKADIUSZ SZCZYGIEŁ, MICHAŁ SZCZYGIEŁ SPÓŁKA JAWNA Lubartów
214 GMINNA SPÓŁDZIELNIA „SAMOPOMOC CHŁOPSKA” W PRZEMKOWIE Przemków
215 PIEKARNICTWO-CUKIERNICTWO ZOFIA HOPPE, JAN HOPPE S.C. Bytom
216 Z.P.S. EKLER S.C. T. FILIPEK, S.FILIPEK, Ł.BEDNARCZYK Kocmyrzów
217 TURIS SP. Z O.O. Lublin
218 LUBLINDIS POLSKA SP. Z O.O. Lublin
219 KIELCEDIS SP. Z O.O. Kielce
220 IREKS PROKOPOWICZ SP. Z O.O.  Zakrzew
221 PRIMA SP. J. Z.GRUSZCZYŃSKI M.MARTYNIUK W LIKWIDACJI Włodawa
222 CUKIERNIA „BEZA” PIOTR STUDNICKI Wieliczka
223 UBOJNIA Z MASARNIĄ TOMASZ KORYŚ Kłoczew
224 SPÓŁDZIELNIA PRODUKCYJNO HANDLOWA W SZCZUROWEJ Szczurowa
225 Gminna Spółdzielnia „SAMOPOMOC CHŁOPSKA” Żołynia
226 PPHU BIGORAJ-JEŻOWSKI Sp. j. Lubartów
227 PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCJI PIEKARNICZEJ Adam Kołakowski, Krzysztof Kołakowski s.c. Warszawa
228 BOCHENEK SC CHRAPKIEWICZ ROMAN SORDYL DANIEL Nidek
229 CIASTKARNIA DANA ELŻBIETA SOBOTKA Ostróda
230 PIEKARNIA, CUKIERNIA KAROL WEIRAUCH Rybnik
231 PIEKARNIA S.C. ROMAN, JOLANTA I ŁUKASZ SUDZIK Świdnik
232 PRZEDSIĘBIORSTWO WIELOBRANŻOWE NEPTUN SP. Z O.O. Chełm
233 KARCZMA LITEWSKA A.J. SZULEWSCY S.C. Sejny
234 PIEKARNIA-CUKIERNIA SĄBA SŁAWOMIR Bielsko-Biała
235 CUKIERNIA STAROPOLSKA TOMASZ MACHOŃ Lublin
236 „ZAKŁAD PRODUKCYJNO-HANDLOWY Brok
237 MAREK ROSIŃSKI” Gliwice
238 MDJ SP. Z O.O. Łagiewniki
239 MIELEWCZYK SPÓŁKA JAWNA Dzierżążno
240 PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWE BATMAR  S.J .B.CZERSKA, T. POCHWAŁA, M. POCHWAŁA Skarżysko Kamienna
241 ZPC RARYTAS MARCIN PAŁOSZ Stąporków
242 ZPC S.C. KAZIMIERZ, JAROSŁAW I JOANNA ŚLEDZIEWSCY Piątnica
243 FIRMA PIEKARNIA GRZEGORZ MIELNIK Niedrzwica Duża
244 CUKIERNIA AS S.C ARTUR STACHOWICZ ADAM STACHOWICZ Sosnowiec
245 SPOŁEM LUBARTÓW Lubartów
246 ŚWIERKOWSCY JOLANTA ŚWIERKOWSKA Jędrzejów
247 GS SAMOPOMOC CHŁOPSKA W PRASZCE Praszka
248 GS SAMOPOMOC CHŁOPSKA w WOŁCZYNIE Wołczyn
249 POLKORN”, J. ZIELIŃSKI, SP.J. Ciechocinek
250 P. W. „SMAK” G. DOROSZ I B. DOROSZ SP. J. Cieszków
251 CUKIERNICTWO „MASTRA” MICHALAKOWIE sp.j Sieradz
252 SPOŁEM”  W PABIANICACH Pabianice
253 SPOŁEM”  w  SOCHACZEWIE Sochaczew
254 GS „SAMOPOMOC CHŁOPSKA” GRODZISKO DOLNE Grodzisko Dolne
255 ZAKŁAD CUKIERNICZY MIKADO TOMASZ MAJEWSKI Parczew
256 FPHIU  MIROSŁAWA WIEWIÓROWSKA Zelów
257 PPHIU URBANIAK  KRYSTYNA URBANIAK Wólka Radzymińska
258 MONIKA CYRAN-KUŚMIEREK PRACOWNIA CUKIERNICZA Kraków
259 PIEKARNIA JUL-KA DANUTA WOJCIECHOWSKA Wisznia Mała
260 FIRMA HANDLOWO – USŁUGOWA JUVITA KUREK JUSTYNA DULCZA WIELKA  Żarówka
261 CUKIERNIA JERZY RUBIŚ Kostrzyn
262 PPHU POL – TRANS CATERING EXPORT – IMPORT Mierzęcice
263 ZAKŁAD PRODUKCJI SŁODYCZY  CARAMELLA Agnieszka Turek Miejsce Piastowe
264 ROLL SPÓŁKA JAWNA J. POST, D. MULKA Bielsko-Biała
265 ZAKŁAD PRODUKCYJNY HERMAN EWELINA GOTOWICKA Szepietowo

Opłata za wdrożenie techniczne oraz szkolenie wynosi min 200 zł netto.

Zapytaj o szczegóły zawarte w licencji.

© 2015 X-Mart Group. Wszystkie prawa zastrzeżone